Зустріч Сергія Погорельцева з Директором Консульського департаменту МЗС Грузії

0

У рамках візиту до Грузії з метою участі у зустрічі керівників консульських служб країн – членів ГУАМ, Директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев зустрівся з Директором Консульського департаменту МЗС Грузії Гіоргієм Табатадзе.

Під час зустрічі сторони обговорили питання двостороннього співробітництва у консульсько-правовій сфері, захисту прав громадян України та Грузії.

Окремо було відзначено належний стан функціонування Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Грузії про взаємне скасування візових вимог (набрала чинності 1 березня 2019 року), положення якої передбачають можливість подорожей між країнами за паспортними документами у формі ID-карток. Лише цього року понад 100 тис. наших співвітчизників скористалися існуючим режимом поїздок між обома країнами.

Також читайте:  Уряд Японії надасть Україні безвідплатну допомогу

Грузинською стороною також передано ноту зі словами подяки на адресу офіційного Києва за сприяння у поверненні на Батьківщину 10 громадян Грузії, що стало можливим завдяки зусиллям українських дипломатів.