До України приїде діаспора зі всього світу

0
261

Свiтoвий Конґрес Украïнських Молoдiжних Органiзацiй спільно з Департаментом молоді та спорту міста Києва та Київським Молодіжним Центром проводить Другий Конґрес СКУМО і Форум української молоді діаспори “Київ 2018”.

Захід відбудеться 24-29 серпня у Києві.

В Конгресі візьмуть участь представники української молоді діаспори та України, представники влади, міністерств та відомств, євродепутати та інші. Загалом на захід приїдуть гості із понад тридцяти країн світу.

Про це повідомили на офіційному сайті СКУМО.

“Українська діаспора зараз є найбільшим лобістом українських інтересів у світі. Для нас надзвичайно важливо підтримувати зв’язок діаспорян з Україною. Ми робимо все можливе для того, щоб українці за кордоном завжди володіли достовірною інформацією щодо ситуації в країні. Нам дуже приємно збирати представників діаспори з усього світу для обміну досвідом, інформацією, контактами”

– розказала Анна Крисюк, радник Президента СКУМО.

Також читайте:  Оля Полякова надягла прозоре плаття за 30 тисяч гривень

Серед поважних гостей Конгресу: третій Президент України, євродепутати, голова представництва ЄС в Україні, міністр освіти Греції, почесний консул України в США, почесний консул України в Польщі, президент Іспано-Української торгової палати, посол Канади в Україні та інші представники української влади.

У програмі ФУМД запланована неофіційна частина з 24 по 26 серпня. Вона складатиметься з різноманітних тренінгів, семінарів, зустрічей та екскурсій для представників української молоді діаспори.

На 27-29 серпня запланована офіційна частина Форуму, в рамках якої відбудуться пленарні засідання, засідання конгресових комісій, робота у секціях та панельні дискусії. Вони допоможуть визначити стратегічні напрямки діяльності та обрати нове керівництво СКУМО.

“Ми плануємо не лише зібрати молодь діаспори чи обговорити наявні проблеми та можливості взаємодії, але й провести ярмарок громадських організацій, де кожен із учасників зможе долучитися до реалізації грантових проектів в Україні, познайомитись із іноземними партнерами та стати частиною команди, що буде працювати над розвитком України”

– каже Анна Куценко, директорка Київського молодіжного центру.

Також читайте:  У Білого дому новий прес-секретар

В рамках Конгресу, українські громадські організації будуть мати змогу налагодити партнерські відносини з іноземними колегами, що в майбутньому посприяє залученню додаткових інвестицій в Україну.

Форум відбувається за вагомої підтримки і допомоги в організації Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики України, Київської міської адміністрації.

Також свою партнерську допомогу і підтримку надали: МФО «Співпраця :Україна-діаспора», металургійна компанія «Тін Імпекс», консалтингова компанія «East West Mentor UA”, Міжнародна дипломатична рада України, Українська асоціація розвитку дитячого та юнацького футболу, будівельна компанія «Shobeli.pl», піар агенція «iCreations Agency».

Генеральний інформаційний партнер – телеканал «Прямий».

Інформаційні партнери: міжнародний журнал БізнесWoman, інформаційний сайт «Світове українство», інформаційна агенція «Журналіст», Обозреватель, журнал “Fashion Diplomacy”.