ДТЕК відкриває інноваційну освітню бізнес-платформу Academy DTEK

0
190

ДТЕК відкриває інноваційну освітню бізнес-платформу Academy DTEK на території UNIT.City

Київ, 21 лютого 2019, 15:30

UNIT.City, Київ, вул. Дорогожицька, 3

ДТЕК розпочав трансформацію корпоративного університету в інноваційну освітню бізнес-платформу Academy DTEK. Освітній заклад у новому форматі відкриє свої двері на території UNIT.City – середовища з креативною атмосферою та необмеженим доступом до знань.

Під час заходу відбудеться відкрита дискусія «Глобальні виклики розвитку і процвітання: регіональні інноваційні прориви» за участі керівників державних органів, міжнародних представництв, бізнесу. Зокрема, своє бачення представлять експерти у бізнес-освіті:

  • Лоік Садулє — афілійований професор економічних наук, експерт-викладач в рамках програм MBA та навчання управлінців INSEAD;
  • Раджеш Тьягі — Ph.D., співзасновник ASQ, співзасновник та директор компанії AI Quest Inc;
  • Марчін Заборовські — професор Університету імені Ришарда Лазарського, колишній виконавчий директор Польського інституту міжнародних відносин (PISM), колишній віце-президент Центру аналізу європейської політики у Варшаві та Вашингтоні.
Також читайте:  Надзвичайний і Повноважний Посол ОАЕ в Україні відкрив центр Арабських досліджень у інституті міжнародних відносин

Модератор: Павло Шеремета — економіст, радник директора зі сталого розвитку ДТЕК.

Спеціальний гість заходу:

Даан Розегаарде — відомий голландський митець та новатор, фундатор соціальних проектів, які досліджують зв’язок між людьми, технологіями та простором. У своїй презентації Landscapes of the Future він представить власну інноваційну практику, яка об’єднує людей, технології та простір для створення кращого світу.

Перед початком заходу відбудеться прес-брифінг керівників ДТЕК щодо початку роботи Academy DTEK у новому форматі.


Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Компанія розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілення електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, заряджання електромобілів. Напрямок DTEK Innovation здійснює проекти в сфері технологічної та цифрової трансформації енергетики, а також управляє інноваційною освітньою бізнес-платформою Academy DTEK.

Також читайте:  Прощай, Китаю: Українська митниця слідом за російською не пропускає посилки з технікою Xiaomi

У 2018 р. капітальні вкладення ДТЕК перевищили 20 млрд грн, податкові відрахування – 24 млрд грн, інвестиції в соціальні проекти – 170 млн грн. У ДТЕК працюють більше 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.