Флешмоб #LIBERATECRIMEA, та відкриття виставки про дітей кримських татар

0

24 квітня Посол України в Латвії Олександр Міщенко та Голова кримськотатарського Меджлісу Рефат Чубаров відкрили виставку «Доросле кримське дитинство» в Музеї окупації Латвії.

Створена кореспондентом Радіо Свобода Антоном Наумлюком виставка розповідає про дітей кримських татар, які залишилися без батьківської опіки у результаті незаконних арештів і навіть вбивств кримських татар.

Як зазначив Посол Олександр Міщенко, переслідування російською окупаційною владою кримських татар за їхній опір окупації є не тільки порушенням міжнародного права, але таким чином Росія позбавляє дитинства дітей, створюючи на півострові атмосферу страху і терору.

Флешмоб #LIBERATECRIMEA, та відкриття виставки про дітей кримських татар

Участь у флешмобі взяли небайдужі українці і латвійці, депутати Саейму Латвії, Посол України в Латвії Олександр Міщенко та співробітники Посольства України в Латвії.

Також читайте:  Подальший розвиток Євросоюзу

Кампанія «Об’єднані прапором – #LIBERATECRIMEA» розпочалася у жовтні 2018 р. і у її рамках прапор кримських татар подорожує світом і 26 червня 2019 повернеться до Києва. До Риги прапор прибув з Естонії і прямує далі до Вільнюса.