Європа продовжила санкції проти Криму

0
521
Санкції проти Крима

У понеділок, 19-го червня Рада Європейського Союзу прийняла рішення, згідно якого буде продовжено санкції проти тимчасово окупованого Криму та міста Севастополя.

Термін дії чинних санкцій повинен був закінчитися 23-го червня 2017-го року, натомість Рада ЄС своєю ухвалою  продовжила їх дію ще на один рік, – до 23-го червня 2018-го року.

Також у Раді ЄС оголосили, що дотримуються раніше обраної позиції невизнання окупованого Криму та цілковито засуджують його анексію Російською Федерацію.

Проти останньої, в скорому часі Рада ЄС знову повинна буде розглянути питання продовження санкцій, і скоріш за все прийме рішення аналогічне  сьогоднішньому по Криму та Севастополю – продовжить дію санкцій.

Також читайте:  Ми отримали тверду підтримку з боку США

Прийняті санкції проти Криму включають в себе заборону на ввезення на територію усього Європейського Союзу товарів з Криму, експортування до Криму товарів з ЄС, припинення роботи різного роду комп’ютерних та інтернет-сервісів, заборону вкладення в півострів різного роду інвестицій, як державних так і громадян ЄС.

Крім цього фірмам зареєстрованим в ЄС забороняється надавати туристичні та екскурсійні послуги на територію Криму та міста Севастополя.

В свою чергу Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook привітав таке рішення Ради Європи і повідомив, що тиск повинен далі зростати.