Керівники остерігаються не впоратися з управлінням підприємством, де працюють люди та роботи

0
1227

Згідно звіту Deloitte лише 17% керівників готові керувати компанією, в якій працюють звичайні співробітники та роботи зі штучним інтелектом. Решта переймаються, що не впораються з такою відповідальністю.

Аналітики Deloitte опитали 10 тисяч бізнесменів і HR-фахівців зі 140 країн. Фахівці відзначають, що цифрова революція зробила свою справу, та чимало компаній налаштовані на автоматизацію. Позаяк, 90% респондентів вважають, що цього року слід реорганізувати підприємства, а 41% опитаних вже впроваджують AI-технології. Проте, лише 17% керівників готові управляти «змішаною» компанією, оскільки технології штучного інтелекту та розумні роботи видаються їм складними та важко контрольованими.

Керівники остерігаються не впоратися з управлінням підприємством, де працюють люди та роботи

Попри страх, компаніям все ж доведеться впроваджувати AI-рішення, аби не пасти задніх серед конкурентів. Однак автоматизацію має супроводжувати навчання співробітників. У компанії мають працювати фахівці зі штучного інтелекту.

Також читайте:  Екс-президент США був доставлений до лікарні, через зневоднення організму.

За даними Deloitte, 56% компаній вже застосовують цифрові та мобільні рішення, а 33% машинне навчання.

Аналітики також відзначили, що вже незабаром важливою рисою вважатиметься емпатія, завдяки якій вибудовуватимуться ефективні комунікації між співробітниками.