У Facebook Messenger тестують нову функцію «реакції»

0
938

Представники Facebook офіційно оголосили про тестові випробування нової функції «Реакції» в Messenger. Завдяки нововведенню користувачі реагуватимуть на приватні повідомлення, вибравши з переліку відповідну емоцію.

Загалом доступними будуть сім реакцій. Одна з них – «дізлайк». Нагадаємо, що в новинній стрічці Facebook є можливість вибрати реакцію на пост, проте «дізлайк» там відсутній. Проти впровадження цієї емоції особисто виступив Марк Цукерберг. На його думку, це принижує користувачів і призводить до негативу. В приватних повідомленнях «дізлайк» додали в якості аналога слову «ні».

Для вибору потрібної реакції користувачеві Messenger достатньо натиснути на іконку емодзі, розташовану поруч з повідомленням.

У Facebook Messenger тестують нову функцію «реакції»

На даний момент нову функцію тестують у невеликому колі користувачів. Якщо тестові випробування будуть успішними, функцію задіють для всіх користувачів додатку, який сьогодні налічує понад мільярд людей.

Також читайте:  «Людина року – 2017» в номінації «Меценат року»

Представники Facebook розповіли, що постійно досліджують можливості, які би зробили Messenger ще зручнішим, цікавішим і захоплюючим. Нагода ділитися емодзі – це чергова можливість для користувачів оригінально виявляти почуття та емоції в чаті. Отже, розмова буде веселішою та приємнішою.