У Києві відбудеться перша міжнародна конференція ChatBot Conference UA 2017

0
406

29 березня 2017 року в Україні вперше відбудеться міжнародна конференція, присвячена чат-ботам, – ChatBot Conference UA. Цю бізнес-подію у Києві відвідають провідні українські та іноземні експерти галузі.

Революція в бізнесі: чат-боти витісняють додатки

Вже незабаром чат-боти стануть звичайним каналом взаємодії між компаніями та клієнтами. Саме у 2017-му багато українських користувачів уперше контактуватимуть з автоматизованими агентами та отримуватимуть швидкі відповіді практично на всі свої запитання.

Захід ChatBot Conference UA стане корисним для підприємців, державних діячів, керівників підприємств, маркетологів, топ-менеджерів, фахівців у галузях SMM, HR, освіти, інвесторів і всіх зацікавлених у впровадженні передових розробок для розвитку бізнесу.

Основні теми першої міжнародної конференції ChatBot Conference UA

Також читайте:  Кращі електроцикли, доступні на масовому ринку

Оскільки чат-боти є головним трендом e-commerce 2017 року, на ChatBot Conference UA розглянуть всі аспекти їхнього створення, використання та монетизації.

На конференції розкриють наступні питання:

– Ефективні сервіси для розробки, хостингу, просування та аналітики чат-ботів;

– Використання машинного навчання для створення смарт-ботів;

– Застосування інструментів Deep Learning у розробці якісних діалогових систем;

– Заробіток на чат-ботах;

– Засоби застосування чат-ботів в бізнесі;

– Емоційна взаємодія з чат-ботами;

– Заміна ботами живих консультантів;

– інші!

Спікери ChatBot Conference UA

Серед спікерів конференції будуть найкращі експерти галузі: лідери ринку ChatBot, IT спеціалісти, представники бізнес індустрії:

– Сергій Поплавський – технічний євангеліст «Майкрософт Україна», відповідає за розвиток платформи Microsoft Azure та засобів розробки в Україні. Тема його доповіді: «Conversation As A Platform: Огляд хмарних сервісів, патернів і бізнес сценаріїв створення ботів».

Також читайте:  Louis Vuitton надрукував магазин на 3D-принтері

– Олександр Демидов – керівник напрямку орендних рішень компанії «1С-Бітрікс», експерт в галузі архітектури та адміністрування хмарних сервісів, високих навантажень. Олександр говоритиме на тему: “Чи залишать боти вас без роботи?”.

– Олександр Краковецький – CEO DevRain Solutions, CTO ДонорUA, Microsoft Regional Director, Microsoft Most Valuable Professional (Windows Development Platform), експерт з відкритих даних та Smart City. Олександр поділиться досвідом на тему: «Створення ботів-експертів для медичної, юридичної та інших сфер за допомогою Microsoft Bot Framework, Azure Cognitive Services і NER  систем».

– Дмитро Аркас – лідер Chatbots Community Ukraine, редактор журналу Ботобізнес, СЕО компанії NanoTech42. Тема виступу: «Чат-боти проти ко-ботів».

Експерти відзначають, що в найближчі роки чат-боти будуть активно розвиватися. Більше про перспективи розвитку та удосконалення чат-ботів як інструменту просування бізнесу лідери ринку розповідатимуть 29 березня на ChatBot Conference UA 2017.

Також читайте:  ChatBot Conference: як пройшла перша конференція на тему чат-ботів в Україні

Реєструйтеся на офіційному сайті.