В Україні збираються впровадити 4G

0
383

Для України готується впровадження швидкісного зв’язку 4-го покоління. Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації Олександр Животовський уже заявив про проведення тендерів на продаж частот, що використовуватимуться для зв’язку 4G. Усього планується провести два тендери, на одному буде продаватися частота 1800МГц, а на другому 2600МГц. Час проведення заплановано на осінь 2017-го року.

4G – це вид мобільного зв’язку з високою швидкістю передачі даних, що вже використовується у 78-и країнах світу. Швидкість передачі в даному стандарті становить від 100Мбіт до 1Гбіт. А для швидкостей 3G, що використовується в Україні з 2015-го року середня швидкість становить 3Мбіт.

Також читайте:  У Києві відбудеться перша міжнародна конференція ChatBot Conference UA 2017

Прем’єр-міністр уже підписав постанову, що визначає можливість використання вищезгаданих радіочастот в Україні уже з 1-го січня та визначено конкурсну основу для проведення продажу цих частот. Також для можливості впровадження 4G у Міністерстві охорони здоров’я підвищили встановлені норми максимального рівня електромагнітного випромінювання.

Загалом від продажу ліцензій на використання частот держава планує отримати 6.4 мільярда гривень з них 2.4 мільярда за частоту 2600МГц і 4 мільярди за частоту 1800МГц.