З’явилися фотографії радикально нового дизайну iPhone 8

0
437

Компанія Apple проведе найрадикальніший дизайн, який коли-небудь був у iPhone. Про це пише колумніст Forbes Гордон Келлі.

Він буде оснащений витягнутим великим екраном від краю до краю корпусу, бездротовою зарядкою, подвійний камерою.

Нові деталі зовнішнього вигляду і технічних параметрів флагманського смартфона від Apple з’являються в мережі. Подробиці розкрили виробники чохлів Nodus і популярний канал на YouTube EverythingApplePro.

З'явилися фотографії радикально нового дизайну iPhone 8

Фото: Nodus

Співзасновник Nodus Джек Спенсер повідомив, що компанія отримала технічні параметри iPhone 8. У Nodus настільки впевнені в достовірності отриманої інформації, що вже запустили виробництво чохлів для iPhone 8.

З'явилися фотографії радикально нового дизайну iPhone 8

Фото: iDrop News

За даними YouTube-каналу EverythingApplePro, новий iPhone 8 буде мати 5,8-дюймовий дисплей, у нього не буде кнопки “додому”, а touch ID буде вбудована в дисплей.

Також читайте:  В Україні збираються впровадити 4G

З'явилися фотографії радикально нового дизайну iPhone 8

Фото: EverythingApplePro

Раніше повідомлялося, що новий телефон буде мати приблизно такі ж фізичні параметри, як iPhone 7, і його товщина буде 7,1 мм. Як і попередня модель Apple, очікується, що iPhone 8 буде стійкий до води, але компанія має намір підвищити рівень його водонепроникності. Очікується, що новий iPhone буде коштувати дорожче своїх попередників через більш досконалої начинки.

З'явилися фотографії радикально нового дизайну iPhone 8

Фото: EverythingApplePro

Apple представить новий iPhone у вересні, однак, згідно з новими звітами, компанії може знадобитися набагато більше часу, тому презентація може бути відкладена до початку 2018 року.