Керівник Укрзалізниці поляк Войцех Балчун подав у відставку

0
428

Глава державного підприємства Укрзалізниця Войцех Балчун подав заяву на звільнення. Таку інформацію написав на своїй сторінці у Twitter прем’єр Володимир Гройсман. Причиною звільнення Балчуна називаються особисті обставини.

Балчун пропрацював на своїй посаді понад рік, – кабмін призначив його начальником Укрзалізниці 20-го квітня 2016-го року. За цей час на своїй посаді Балчун відзначився постійними конфліктами з Міністром інфраструктури Володимиром Омеляном. У протистоянні з Омеляном Балчуна завжди підтримував прем’єр Гройсман, а у січні 2017-го року рішенням Кабінету Міністрів Україні Укрзалізницю навіть було виведено з підпорядкування Мінінфраструктури.

Також читайте:  Заява послів країн “Великої сімки” про медичну реформу в Україні

Міністр інфраструктури Володимир Омелян неодноразово звинувачував Балчуна у неналежному виконанні своїх обов’язків, корупції в Укрзалізниці та збитковості держпідприємства. А 2-го серпня  Генеральний прокурор України Юрій Луценко звернувся до Володимира Гройсмана з проханням не продовжувати контракт з Балчуном через велику кількість корупційних справ в котрих фігурують чиновники Укрзалізниці.