Х’ю Хефнер, засновник Playboy, помер в 91 рік

Журнал продовжуватиме ставати багатомільйонною імперією.

0
873
Х'ю Хефнер, засновник Playboy, один з найбільш впізнаваних брендів у світі, помер. (HECTOR MATA через Getty Images)

Засновник легендарного журналу Playboy, Х’ю Хефнер, помер у віці 91 року, повідомляє Playboy Enterprises. Він помер сьогодні у своєму будинку.

“Мій батько жив винятковим і вразливим життям, як медіа та культурний піонер і провідний голос за деякими найбільш значимими соціальними та культурними рухами нашого часу, що підтримують свободу слова, громадянські права та сексуальну свободу”, – сказав син Хефнера Купер. “Він визначив стиль життя та етос, які лежать в основі торгової марки Playboy, однієї з найбільш впізнаваних і міцних в історії, заявив він.

Мрія Хефнера про створення власного журналу розпочалася, ще коли він працював редактором журналу в Esquire в 1952 році, а наступного року він отримав достатнє фінансування для запуску Playboy.

У грудневому випуску, 1953 року головною дівчиною журналу, стала Мерилін Монро, і журнал став багатомільярдною імперією – включаючи телевізійні серіали, веб-сайти, DVD-диски та нескінченні ліцензійні товари – і одним з найбільш впізнаваних брендів в світ.

Х'ю Хефнер, засновник Playboy, помер в 91 рік
Х’ю Хефнер з Сільвією Сідні, Джоан Бредшоу та Кероніною Мітчеллом на вечірці Playboy в Лос-Анджелесі 26 червня 1957 р. (Архів Майкла Очей через Getty Images)

У 60-х роках Хефнер став публічним обличчям компанії, і був відомий своєю трубкою, яку він курив та впевненістю, що в будь-якому місці його оточували красуні. Він запустив серію приватних клубів, в яких його оточували красиві дівчата, які були схожі на зайчиків, одягнені в спеціальний костюм із вухами та хвостиком.

Також читайте:  Аграрії отримають 300 млн. грн. на здешевлення процентної ставки по кредитах

Хефнер був заарештований в 1963 році і звинувачений у продажі непристойної літератури після публікації оголених фотографій актриси Джейн Мессфілд. Звинувачення було знято після того, як судді не змогло винести вердикт, але досвід привів Хефнера до запуску Фонду Playboy, який надавав фінансування групам, що досліджують сексуальність людини та боротьбу з цензурою.

Х'ю Хефнер, засновник Playboy, помер в 91 рік
Редактор журналу і магнат Х’ю Хефнер привітав група кроликів з його клубів Playboy, під час візиту до Лондона в 1966 році. (Dove через Getty Images)

До середини 70-х років журнал зіткнувся з великою конкуренцією з приходом таких хардкорних видань, як Penthouse, і тираж почав падати. У відповідь журнал випустив свій перший повноформатний “голий” центр, в січні 1972 року в якому брала участь модель Мерілін Коул.

Х'ю Хефнер, засновник Playboy, помер в 91 рік
Джеральдо Рівера, ліворуч, і Х’ю Хефнер, знявши фільм “Данина Марлону Брендону” 6 червня 1974 року. (Архів фотографій ABC через Getty Images)

В 1985 році засновник Playboy отримав інсульт. За словами Los Angeles Times, це був великий досвід для нього, і Хефнер вирішив, що прийшов час трішки пом’якшити стиль своїх вечірок.

“Я пережив інсульт два тижні тому”, – сказав Хефнер у заяві. “Я повноцінно одужав, і це є дивом. Те, що сталося, насправді є “удача”, яка повністю змінила моє життя”.

Він передав свою імперію дочці Крісті, яка була президентом Playboy Enterprises з 1982 року. В 1988 році вона почала керувати компанією, як голова правління та генеральний директор.

Х'ю Хефнер, засновник Playboy, помер в 91 рік
Х’ю Хефнер з дочкою Крісті Хефнер на відкритті клубу Playboy у Нью-Йорку 29 жовтня 1985 р. (Івон Хемсі через Getty Images)

У 2009 році Скотт Фландрзен замінив дочку Хефнера і став головним виконавчим директором в Playboy Enterprises Inc. Він почав радикально змінювати потенціал брендингу та ліцензування.

Через два роки Хефнер заключив угоду на суму 207 мільйонів доларів, щоб компанія стала приватною. Ця угода дала йому договір на 1 мільйон доларів в рік, повний редакторський контроль журналу та право продовжувати жити в Mansion Playboy, повідомляє Forbes. Хефнер заявив “The Hollywood Reporter” у вересні 2011 року, що йому належить близько 37 відсотків корпорації, але зазначив, що він обмежився участю компанії в нових питаннях ліцензування. Медіа-магнат також виявив, що він оцінив своє особисте багатство більш ніж на 100 мільйонів доларів.

Також читайте:  Наймасштабніша подія в ІТ - Lviv Project Management Day

У тій же статті THR підняли тему смерті, але це Хефнер не говорив, сказав близький колега. Хефнер сказав, що не боїться смерті і не вірить в якесь загробне життя. І його смерть не була тоді темою, яку Хефнер уникнув – у той час компанія також не думала про це.

У 2012 році Хефнер заявив, що його тодішній 21-річний син Купер достойний, щоб стати публічним обличчям компанії.

У серпні Купер Хафнер був призначений головним креативним працівником компанії.

Хефнер вперше одружився в 1949 році на студентці Північно-західного університету Мілдред Вільямс, з якою у нього двоє дітей – Крісті і Давид – він розлучився в 1959 році.

У 1989 році він знову одружився, на цей раз на «Playmate of the Year» Кімберлі Конрад, якій було 36 років. Разом у пари було два сина, Марстона та Купера, вони розійшлися в 1998 році і розлучилися в 2010 році.

Також читайте:  «Людина року– 2017» в номінації «Менеджер року»
Х'ю Хефнер, засновник Playboy, помер в 91 рік
Х’ю Хефнер, Марсден Хефнер та дружина Кімберлі Конрад на рок-концерті Playboy року 25 квітня 1991 року. (Рон Галлела через Getty Images)

Хефнер мав стосунки з багатьма молодими моделями, представленими в його журналі, включаючи сестер-близнюків Сенді та Менді Бентлі, і навіть відразу із семи жінками. Його одночасні зв’язки з Playboy Playmates Холлі Медісон, Бріджит Марквардт та Кендра Вілкінсон були представлені в реаліті-шоу “”The Girls Next Door.””.

Х'ю Хефнер, засновник Playboy, помер в 91 рік
Холлі Медісон, Х’ю Хефнер, Бріджит Марквардт та Кендра Вілкінсон. Серіал «”The Girls Next Door.”». (Деніз Трусчело через Getty Images)

У 2008 році всі три жінки вирішили залишити Хефнера та Mansion Playboy, спонукавши Хефнера почати відносини з Крістал Харріс, яка була молодна за нього на 60 років, та з 20-річними близнюками Крістіною та Каріссою Шеннон. Хефнер розірвав стосунки із близнюками в 2010 році.

Х'ю Хефнер, засновник Playboy, помер в 91 рік
Крістіна та Карісса Шеннон, Х’ю Хефнер та Крістал Харріс відвідують курорт та казино Palms Resort, на честь 83 річниці Х’ю Хефнера, 4 квітня 2009 р. У Лас-Вегасі. (Деніз Трусчело через Getty Images)

Пара планувала вийти заміж у червні 2011 року, але Харріс вирішила відкликати весілля.

Х'ю Хефнер, засновник Playboy, помер в 91 рік
Х’ю Хефнер та дружина Крістал Хефнер відвідують щорічну вечірку “Хеллоуїн” виставку Playboy 24 жовтня 2015 року. (Чарлі Галлай через Getty Images)

Останнім часом Хефнер та Playboy вирішили припинити публікувати оголених моделей в журналі і вибрали Памелу Андерсон, як свою останню оголену модель на випуск січень/лютий 2016 року.

На початку цього року журнал вирішив знову ввести оголеність, прагнучи повернути “ідентичність” і повернути “хто ми є”.

Також в минулому році Playboy Mansion, п’яти акровий, 29-квартирний особняк у ЛОс-Анджелесі, що належить Playboy Enterprises, була продано за 100 мільйонів доларів з однією умовою: Хефнер попросив дозволити йому продовжувати жити і працювати там до самої смерті.

“Я хотів би, щоб мене запам’ятали, як людину, яка відіграла важливу роль в зміні наших лицемірних поглядів на секс – і це було дуже весело”.