Коментар представника України при ЄС Миколи Точицького

0
369

Представник України при ЄС Микола Точицький у листі на адресу керівництва Єврокомісії звернувся за роз’ясненнями з приводу нещодавніх висловлювань Президента Єврокомісії Ж.-К.Юнкера під час щорічної Конференції послів ЄС в Брюсселі.
Представник України при ЄС привернув увагу до фактичних слів Президента України П.Порошенка, який, виступаючи з нагоди 26-річниці Незалежності України відзначив незмінний стратегічний курс України на інтеграцію до європейських та євроатлантичних структур.
М.Точицький висловив занепокоєння, що слова Президента Єврокомісії були широко використані російськими пропагандистськими ЗМІ в інформаційній кампанії, направленій на дискредитацію України та євроінтеграційного курсу нашої держави. Окремо відзначено, що це відбулося напередодні набрання чинності Угодою про асоціацію.
Очільник Представництва України при ЄС відзначив масштабну політичну та фінансову підтримку з боку Євросоюзу у протидії агресії РФ та проведенні докорінних реформ і висловив сподівання, що в подальшому заяви європейських посадовців щодо України будуть відповідати рівню стратегічної співпраці України та ЄС.