3-й фестиваль українського кіно «Ukraine on Film»

0
487

17 січня 2018 року у культурно-виставковому центрі Брюсселя БОЗАР урочисто відкрився 3-й фестиваль українського кіно «Ukraine on Film», який у цьому році розпочинав кінофестиваль країн Східного партнерства «Bridges: East of West».

У церемонії відкриття взяли участь Посол України М.Точицький, посли України, Грузії, Азербайджану, а також представник Посольства Вірменії.

Українську частину фестивалю відкрили керівник Держкіно України П.Іллєнко, директор «Артхаус трафік» Д.Іванов та голова Товариства українців Бельгії І.Хохоляк.

Першим українським фільмом фестивалю став фільм «Тіні забутих предків» С.Параджанова.

Глядачі мали можливість познайомитися з виконавицею головної жіночої ролі фільму Л.Кадочніковою, яка розказала про перебіг зйомок в українських Карпатах та свою участь у фільмі.

Також читайте:  Виставка художніх творів "Найцікавіше про жінку" Слави Займака

Протягом наступних трьох днів в рамках фестивалю буде показано сучасні українські кінострічки – «Стрімголов» (19 січня, за участю режисера М.Степанської), «Сторожова вежа» (20 січня, за участю режисера Ю.Ковальова), «Рівень чорного» (20 січня, за участю режисера В.Васяновича), а також фільм «Процес: російська держава проти Олега Сенцова» за участю режисера А.Курова та сестри О.Сенцова Н.Каплан (21 січня).