CHARITY BAZAAR 2017

0
625

Колоритні багатства Узбекистану, представлені на Charity Bazaar

Уяви, що твоя присутність на ярмарці схожа на подорож Шовковим Шляхом, широка дорога якого безперечно приведе тебе в Узбекистан – чудовий край, де тепло сонця переплітається з теплотою і гостинністю його жителів. Вони допоможуть тобі відчути неповторний колорит цієї дивовижної країни.

Відчуваєш запах барбарису, зіри і шафрану? Без цих спецій складно уявити головну національну страву, якою ми з радістю хочемо пригостити тебе – це класичний узбецький плов, варіантів приготування якого в Узбекистані налічують більше двохсот.
Зверни увагу на різноманіття горіхів і сухофруктів – особливо смачними і запашними вони виходять завдяки традиційній натуральні системі висушування – на сонці або в тіні.

Також читайте:  В Грузії святкували 147-му річницю з Дня народження Лесі Українки

Не оминай поглядом і текстильні вироби, оціни їх якість, адже Узбекистан особливо славиться багатством тканин, їх структурою і кольоровою палітрою. Зверни увагу на складно виконану орнаментацію. Древні легенди розповідають, що в давні часи узбецькі майстрині-вишивальниці наносили на матеріал цілі листи, які могли читатися по окремих елементах.

Важливою галуззю промисловості країни є, в тому числі і виробництво побутової техніки і електроніки, тому ми з радістю познайомимо тебе з продукцією «ARTEL» – узбецьким підприємством з виробництва побутових товарів, які користується великою популярністю далеко за межами Узбекистану.

Зазирни до нас і відчуй незвичайну атмосферу однієї з найдивовижніших і чарівних країн Сходу!

Посольство Республіки Узбекистан в Україні запрошує всіх відвідати стенд Узбекистану в НСК «Олімпійський» 2 грудня 2017 року о 10:00.

Також читайте:  Більше 50 000 глядачів відвідали виступи Руслани на Різдво та Новий рік

Прийди і візьми участь у благодійній акції.

Всі кошти, виручені від реалізації товарів і продукції, будуть направлені в благодійні проекти IWCK Charity Bazaar.