Грандіозне святкування Дня Незалежності України в Анкарі

0
486

14 вересня 2017 року Посольство України в Туреччині організувало масштабне прийняття з нагоди святкування 26-ї річниці незалежності України в готелі «Шератон».

Про це повідомляє сайт Укр-Айна.

Варто зазначити, що востаннє подібний захід проводився в 2009 році. На заході серед високоповажних гостей був присутній міністр національної оборони Нуреттін Джаніклі з дружиною. Одяг дружини міністра відображав кольори українського прапору. Також були присутні численні представники дипломатичних кіл, а також представники української громади.

Програма заходу розпочалась з виконання гімну України та Туреччини. Гостей зачарував виступ танцювального ансамблю “Берегиня”, адже саме їхній запальний танок отримав найбільше овацій. Окрім українських танців, гості змогли послухати гру на бандурі кобзаря Я.Джуся. На заході бажаючі теж змогли побачити демонстрацію гончарського мистецтва С.Спасьоновим.

Також читайте:  Кращі українські дизайнери та виробники стилізованого та національного вбрання з'їдуться на унікальне всеукраїнське етно-фешн-шоу «Аристократична Україна»

Атмосфера свята відчувалась у всьому, від музики до наїдків. Справжня українська гостинність була яскраво виражена в різноманітті української кухні, яка нікого не залишила байдужим. Кожен знайшов собі щось до смаку.

А представники української діаспори, які були вдягнені в колоритні вишиванки, привернули неабияку увагу та захоплення в гостей дійства.