Короткі біографії китайських художників

0
855
 1. Ван Чендіан – Народився в 1949 р. у провінції Шаньдун, повіт Ліньцюй, член Комуністичної партії Китаю, закінчив педагогічний університет китайського департаменту в провінції Шаньдун , м. Цюйфу. Член Асоціації китайських художників, член Асоціації китайських каліграфів, член Асоціації письменників Китаю, колишній голова асоціації художників провінції Шаньдун.
 1. Сон Беншень – Народився в 1945 р. у провінції Шаньдун, м. Жунчен, генерал-майор, служив політичною охороною в гавані в Пекіні. Член Асоціації китайських художників, член Пекінської асоціації каліграфів, почесний декан Інституту загальної каліграфії та живопису, консультант китайської асоціації, консультант китайського книжкового товариства. Працює в ТОВ Лантін Культури і Мистецтв у Пекіні як спеціальний художник з 11 лютого 2013 року.
 1. Цян Бо – Народився в 1956 р. у м. Баоцзи, провінції Шаньсі. Член Асоціації Художників у Китаї, член комітету Асоціації Художників провінції Шаньсі, виконавчий віце-президент та генеральний секретар Асоціації художників м. Баоцзи. Працює в ТОВ Лантін Культури і Мистецтв у Пекіні як спеціальний художник з 3 квітня 2013 року.
 1. Ло Цін – Народився в 1950 р. у м. Пекін. Член Народної асоціації китайської дружби з іноземними державами, член Асоціації китайських каліграфів, член Асоціації китайських художників, заступник голови Центральної державної асоціації каліграфів, заступник голови Центральної державної асоціації художників, почесний президент Китайської живописної академії Пекін Сончжуан.
 1. Чень Пейлунь – Член Асоціації китайських художників, виконавчий віце-президент Центральної державної асоціації художників, член Комітету з питань культурної-експертизи Міністерства культури, консультант китайської асоціації колекціонерів живопису та каліграфії. Протягом багатьох років займався створенням каліграфії та живописних досліджень, успадкованих на основі традиції.
 1. Вей Ан – Народився в грудні 1963 р. у м. Сіань, провінції Шаньсі. Член Асоціації китайських художників, заслужений художник Китаю, має ступінь доктора наук образотворчого мистецтва, член Національної освіти MBA освітнього центру Пекінського лісотехнічного університету. Працює в ТОВ Лантін Культури і Мистецтв у Пекіні як спеціальний художник з 21 жовтня 2012 року.
 1. Лю Чанцзян – Народився в 1968 р. у Сіані, закінчив Академію образотворчого мистецтва м. Сіань, відвідує науковий співробітник Академії образотворчого мистецтва Цинхуа, член Асоціації китайських художників, заслужений художник Китаю, виконавчий директор  асоціації досліджень живопису провінціі Шаньсі. Працює в ТОВ Лантін Культури і Мистецтв у Пекіні як спеціальний художник з 6 січня 2013 року.
 1. Чжан Сяйоонг – Народився в 1966 р. у провінції Шаньсі, повіт Саньюань. У 1997 році навчався в Китайській академії образотворчого мистецтва. Член Асоціації китайських художників. Працює в ТОВ Лантін Культури і Мистецтв у Пекіні як спеціальний художник з 21 жовтня 2012 року.
 1. Чжай Цзянкунь – Народився в Сіані в 1972 році, закінчив Академію образотворчого мистецтва м. Сіань та Університет витончених мистецтв Кіото, Японія. Член Асоціації китайських художників та спеціальний художник Національної академії мистецтв Шеньсі. Працює в ТОВ Лантін Культури і Мистецтв у Пекіні як спеціальний художник з 26 березня 2014 року. Його картини виставляють у китайському художньому музеї, китайську літературу та художній фонд, провінційному музеї образотворчого мистецтва Шеньсі та інших установах.
 1. Б’ян Гоцян – Народився в 1958 році у м. Тяньцзін, уродженець провінції Цзянсу, міста Чженьцзян. Колишні армійські кадри, художній редактор суспільства живопису та каліграфії Тяньцзінь Янліуцинг, зараз працює в Асоціації китайських художників. Член Асоціації китайських художників, заслужений художник Китаю, закінчив китайський дослідницький інститут живопису.
 1. Ю Лі, псевдонім Лі Цзи – Член Асоціації Художників провінції Шаньсі, віце-президент Інституту сучасного живопису та каліграфії Китаю, виконавчий директор асоціації досліджень аерокосмічного мистецтва Шаньсі, член комітету Національної асоціації мистецтв провінції Шаньсі, член Асоціації письменників Сіану. Працює в ТОВ Лантін Культури і Мистецтв у Пекіні як спеціальний художник з 23 серпня 2013 року.
 1. Ван Куохай (Колишнє ім’я – Ван Кехай) – Народився в 1952 році у провінції Шаньдун. Директор асоціації китайських художників, заслужений художник Китаю, директор Центральної державної асоціації художників, заступник голови Центральної державної асоціації каліграфів, директор Асоціації китайської живопису, виконавчий директор Товариства художнього малярства Китаю, денний художник Другої артилерійської креативної студії, має звання старшого військового судді, член Художнього науково-дослідного інституту художнього мистецтва визвольного армії КНР, директор Художнього науково-дослідного інституту китайського живопису Хан. У 2007 році він був визнаний найвпливовішим художником китайського живопису та каліграфії.
 1. Чжан Баокин – Народився в 1953 році у провінції Шаньсі. Юрист, старший економіст, член департаменту Три ущелини Державної ради, радник Китайської асоціації куплетів, директор китайського товариства проблем поведінкових мистецтв та юридичного інституту китайської культури та мистецтва.
Також читайте:  "Українські Амазонки": учасниці АТО дефілювали в Мистецькому арсеналі

Нагадаємо що в Національному музеї Тараса Шевченка пройшла виставка “Зображення і Слова Шовкового шляху”