Міжнародний форум «Креативна Україна»

0
298

19-20 жовтня в оновленому приміщенні Київського академічного театру на Подолі відбудеться Міжнародний форум «Креативна Україна».

Організатори та партнери форуму «Креативна Україна»

Захід проводиться Міністерством культури України разом з Програмою ЕС-Східного партнерства «Культура і креативність», проектом ЄС Association4U, Національним бюро програми ЄС «Креативна Європа». Партнерами Форуму виступають: Британська Рада, Гете-інститут, Французький інститут, Мережа з культурного менеджменту та культурної політики ЕNCATC, Європейська мережа креативного бізнесу ECBN, Національна спілка театральних діячів України, Конгрес активістів культури та журнал L’Officiel.

Мета форуму та питання для розгляду

Форум «Креативна Україна» спрямований на промотування та посилення розуміння “культури” та “креативності” в якості рушійних сил для зростання та сталого розвитку. Захід відкритий для фахівців культурних та креативних секторів, представників бізнесу, громадських установ і проектів, дослідників з України, інших країн Східного партнерства та держав-членів ЄС.

Програма Форуму буде зосереджена навколо тем, пов’язаних з міжнародними тенденціями та кращими практиками щодо сприяння культурних та креативних індустрій (ККІ) та значенню культурного потенціалу для місцевого, регіонального та національного розвитку. Форум стане платформою для співпраці культурних представників, креативних підприємств та бізнесу.

Форум «Креативна Україна» також покликаний сприяти обміну досвідом та кращими практиками з країнами ЄС і Східного партнерства в просуванні культурних і креативних галузей; посилити вплив країн ЄС та Східного партнерства на соціально-економічний і людський розвиток в Україні.

Учасники форуму

Попередньо участь у Форумі підтвердили: Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Міністр культури України Євген Нищук; Голова представництва ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі; Директор Директорату Культури та Креативності Європейської комісії Мішель Ман’єр. У Форумі також візьмуть участь міністри та заступники міністрів культури країн Східного партнерства та ЄС, представників установ культури, бізнесу та організацій громадянського суспільства з 16 країн.

Міжнародний форум «Креативна Україна», 19-20 жовтня, м. Київ, Театр на подолі (вул. Андріївський узвіз, 20-в), початок о 9.00

За додатковою інформацією звертатися: info@creativeukraine.org.ua

Реєстрація триває до 16 жовтня на сайті: http://creativeukraine.org.ua/