На «Книжковому Арсеналі» буде представлена книжка «Три розмови про Україну»

0
463

Кожного року «Книжковий Арсенал» дарує шанувальникам друкованого слова велику кількість цікавих й непересічних подій. Однією з таких безумовно стане зустріч з нагоди виходу книжки В’ячеслава Кириленка «Три розмови про Україну», яка вийде друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». «Три розмови про Україну» складається з трьох діалогів Кириленка із Патріархом усієї Руси-України Філаретом,  із письменником Василем Шклярем та з телеведучим Миколою Вереснем. Дискусія з нагоди виходу книжки пройде на виставці «Книжковий Арсенал» 2 червня о 15:00 у залі «Папір» (Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 10-12), учасники В’ячеслав Кириленко, Патріарх усієї Руси-України Філарет, Василь Шкляр та Микола Вересень.

«Три розмови про Україну» – це три діалоги з людьми, які кожен у своїй царині робили важливі речі для становлення нашої країни.

При цьому кожен діалог має головним завданням знайти проекції у майбутнє, а не лише обговорити важливі події минулого.

Також читайте:  «Скарби нації» - унікальний історичний артефакт та документальний фільм про добу козацтва

У діалозі В’ячеслава Кириленка із Патріархом усієї Руси-України Філаретом мова йде про становлення української Церкви після здобуття Україною Незалежності, але у контексті усієї палітри докорінних соціальних та політичних змін, що відбулися у країні від 1991 року і дотепер. Діалог із письменником Василем Шклярем про літературний процес, політику, владу, історію, бачення ним минулого та сьогодення, вплив його книг на формування суспільних настроїв та творення нових архетипів українського Героя.

Діалог історика, журналіста та телеведучого Миколи Вересня із В’ячеславом Кириленком про три українські революції 1990, 2004 та 2013-2014рр, активними учасниками яких вони обидва були – один як студентський активіст, а потім політик, інший – як журналіст та відомий український медійник; протягом розмови обговорюються найважливіші теми, що турбували та продовжують турбувати українське суспільство, а також уперше оприлюднюються  багато фактів та нових тлумачень політичних та медійних подій, що мали місце протягом цього часу та учасниками яких були співрозмовники.

Також читайте:  Великий проект Руслани до Дня Незалежності – "Батурин. Ренесанс Незалежності"

Видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» – лідер видавничої галузі та найбільший дистриб’ютор книжкової продукції в Україні. У 2017 році видано книжок загальним накладом близько 13 млн. примірників, що становить 30% всіх книжок, що видаються в Україні. За підсумками діяльності року видавництво стало Лауреатом премії «Український Національний Олімп» у номінації «Видавець року». Ексклюзивні проекти видавництва – це серія «Світові бестселери українською», книжки всесвітньо відомих авторів таких, як Пауло Коельйо, Ден Браун, Стівен Кінг та інші, у серії «Зірки української прози» –  видано книжки лауреата Шевченківської премії Василя Шкляра, Золотого автора України Люко Дашвар, переможця конкурсу «Книга року ВВС» Сергія Жадана.