На віденський бал в Києві приїдуть кращі виконавці з різних країн

0
502

Програма Благодійного Віденського балу в Києві обіцяє бути насиченим та жанрово різноманітна, серед солістів – кращі виконавці не тільки з України, а й з багатьох інших країн.

«Ми постаралися збалансувати всі можливі жанри – класику, оперу, а також додали оперету і естрадні номери», – зазначив глава організаційного комітету балу, художній керівник симфонічного оркестру «Київ-Класик» Герман Макаренко.

За його словами, атмосферу віденської класики створять твори Вольфганга Амадея Моцарта і Йозефа Гайдна, в руслі віденської традиції прозвучать вальси і опівнічний кадриль Йоганна Штрауса.

Герман Макаренко зізнався, що бажаючи підкреслити унікальність нинішнього заходу, спеціально для балу в Києві він запропонував аранжування однієї з найвідоміших мелодій Штрауса – це будуть фанфари, які сповістять про відкриття балу.

Також читайте:  Співак – художник, що малює фарбами свого голосу

Справжнім символом єднання австрійської і української музичних культур стане унікальний дует української оперної діви Сусанни Чахоян і знаменитого австрійського тенора Себастіана Рейнтхаллера. Вперше в Києві вони виконають дуетом арію з опери Джузеппе Верді «Травіатта».

Показово, що у всесвітньо відомому чардаш Витторию Монті солістом виступить зірка китайської культури скрипаль Чжу Дань, таким чином, ми говоримо про проникнення культур – західної і східної, підкреслив Г.Макаренко.

Гостей балу порадує балетна композиція в постановці художнього керівника балету Національної опери України Аніко Рехвіашвілі.

З ліричної естрадної композицією «Річка любові» виступив популярний латвійський співак Маркус Ріва.

Основну програму вечора створить симфонічний оркестр «Київ-Класик» – неодноразовий музичний організатор багатьох віденських балів в Україні і за кордоном.

Також читайте:  Бій за майбутнє України: 29 січня - День Пам'яті полеглих у бою під Крутами

При цьому, в програму включено і кілька номерів визнаного українського віртуоз-оркестру KIEV TANGO PROJECT.

За словами Г.Макаренко, бал – це перш за все, спілкування, музика є лише однією зі складових, вона повинна не тяжіти, а створювати вишукану атмосферу, і репертуар підібраний відповідним чином, щоб задовольнити найвибагливіші смаки.

Як відомо, Благодійний Віденський бал відбудеться 27 і 28 жовтня в колонній залі київської мерії. Відкриють його мери Відня і Києва – Міхаель Хойпль і Виталй Кличко.

Серед віп-гостей заявлені: спадкоємці однієї з наймогутніших королівських династій Європи – Габсбургів-Лотрінґен ерцгерцог Австрії Шандор Габсбург-Лотрінген і його дружина принцеса Герта Маргарет; власник елітного будинку французьких шампанських вин Кловіс Теттенже, запрошені відомі вихідці з України – серед них Жаклін Сталлоне з синами Сильвестром і Френком і інші знаменитості.

Також читайте:  Всі ми – тарасівці, всі ми – Тарасові діти

Довідка: Благодійний Віденський бал пройде в Києві за підтримки мерій Відня і Києва, Українсько-австрійської асоціації, Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв при АП. На захід запрошені віп-персони з багатьох країн, зірки опери та балету, знаменитості з Європи і США. В організації балу задіяні понад 400 осіб – хореографи, дизайнери, фотографи, флористи, менеджери, декоратори, технічні служби.