Народження Червоного Будди

0
616
червоний будда київ

Таємниця жіночого начала на межі минулого та теперішнього

Художник Микола Сологубов,  поет та музикант Андрій Кузьмичев разом із фотографом Олегом Сошком об’єдналися у творчому проекті «Червоний Будда», який покликаний надихнути аудиторію до переосмислення таких понять, як жіноче начало, духовний розвиток та різноманітність самовираження особистості. Творці виставки виступають нашими провідниками в міфічно-фантазійний світ, де знайдеться місце і для химерних привидів, і для демонів та янголів, і для символів добіблійної культури. Незвичайні образи та яскраві кольорові акценти виривають нас із буденної реальності та кличуть поринути в найбільші глибини людської уяви. Цей проект-колаборація народився після детального дослідження як української, так і світової міфології його творцями.

Також читайте:  Україну відвідає співзасновник Kickstarter - найпопулярнішого краудфандінгового майданчика

Народження Червоного Будди

Микола Сологубов народився в родині письменників та художників і ще в дитинстві почав майструвати скульптури та відображати світ з допомогою пензлів та фарб. Митець називає себе послідовником ар’єргарду. Цей художній напрямок воскрешає міф, заглиблюється в минуле та шукає там не помічені раніше ракурси, які змушують по-новому подивитися на сучасність. Якщо авангард — це «ре­волюція», то ар’єргард — «реставрація». У своїх картинах Микола Сологубов досліджує древні народи та добіблійні сюжети. Центральне місце в його роботах посідає образ жіночого начала в різних його проявах.

фото червоний будда

Таку ж важливу роль жінці відвів у своїх світлинах автор проекту, поет і музикант Андрій Кузьмичев разом із фотографом  Олегом Сошком.  Цикл їх фоторобіт «Показ» – це пошук відповіді на запитання «Якою є жінка, що живе на межі сучасного світу та стародавніх традицій минулих культур?» Цикл «Людина та її фантазми» відтворює подорож у найпотаємніші куточки підсвідомості,  мандри якими дивують, лякають, зачаровують та спонукають до самоаналізу. Серії фотографій «Привид Драми» та «На ту сторону» розкривають теми динамічності розвитку життя та невловимості теперішньої миті. Характерною особливістю всіх знімків є спокійний, таємничий вираз обличчя героїнь, який залишає невербалізованими всі їх переживання та створює атмосферу гармонії та, водночас, інтриги.

Також читайте:  Виставка “100 років боротьби: Українська революція 1917-1921”

Автор: Юлія Шиленко