Перформанс Оксани Куценко. Пам’яті однієї ріки

0
272

Перформанс Оксани Куценко (вірші) і етно-театру “Дивина” (купальські пісні) запрошує уявити світ, на мапі якого не стане маленьких річок, а згодом і великих рік.
В нашій пам’яті залишаться їхні назви. Залишиться час, проведений у їхній воді чи на берегах, дорогі нам люди, голоси і обличчя “звідти”.

Вода – це важливий ресурс людства. І поки в Україні на наших очах засмічуються чи всихають малі річки, у іншій частині світу, Південній Африціі, вже настає майбутнє “без води”. 4 червня 2018 року визначено “нульовим днем”, коли може бути припинено водопостачання мешканцям міста Кейптаун. Перше на Землі місто, що вголос заявило про брак питної води ще минулого року, коли її рівень у міському водосховищі сягнув критичної позначки.

Також читайте:  Про розвиток культурної дипломатії в Україні

Наша планета виглядає беззахисною без води, і вже сьогодні ми розуміємо, що її тіло повільно вмиратиме без річок. Запрошуємо до перформансу, важливою частиною якого є уявні і реальні річки, присвячені їм поезії, та купальські пісні, які завжди переносять нас на береги українських водойм.