Під зорею Пінзеля. Барокове мистецтво і строї епохи

0
468

14-15 квітня 2018 року у столиці Португалії м.Лісабон відбудеться презентація культурно-мистецького мультидисциплінарного проекту «Під зорею Пінзеля. Барокове мистецтво і строї епохи», який здійснюється з ініціативи «Благодійного фонду родини Демкур» та за підтримки Управління публічної дипломатії МЗС України і Посольства України в Португальській Республіці. Захід відбудеться у приміщенні найбільшого у Португальській Республіці Національного палацу Мафра, за адресою: Terreiro D. João V 2640-492 Mafra, Portugal.

Проект представить творчість великого українського митця Іоанна Георгія Пінзеля, який жив і творив у 16 столітті в Україні на теренах сучасної Тернопільщини.

Дводенна програма проекту передбачає презентацію мистецького альбому Віри Стецько «Таїна Пінзеля», перегляд з англомовними субтитрами документальних фільмів «Таїна Пінзеля. Від Бучача до Лувру.» та «Борщівська вишиванка. Світ, що єднає.». Відкриє захід Надзвичайний і Повноважний Посол України в Португальській Республіці Інна Василівна Огнівець. 

Проект також передбачає міжнародну бізнес-зустріч «Україна – ділові можливості для португальських підприємств».

ПРОГРАМА ЗАХОДУ
презентації культурно-мистецького мультидисциплінарного проекту «Під зорею Пінзеля. Барокове мистецтво і строї епохи» у м. Лісабон, Португальська республіка 14-15 квітня 2018 року

Також читайте:  Соціально-мистецька акція "Приречені на щастя"

День перший – 14 квітня 2018 року
Місце проведення: Малий зал Національного Палацу МАФРА
15.30 – 17.30 год.
Бізнес-зустріч на тему: Україна – ділові можливості для португальських підприємців» за участі Демкури Т.В.к. екон. наук, Віце-президента з питань регіонального розвитку, керівника регіонального представництва у Тернопільській області, Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine, підприємець, меценат

Тема виступу: «Роль Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine та її регіональних представництв у розвитку міжнародного бізнес-партнерства. Презентація інвестиційних та торговельних пропозицій Тернопільщини».

День другий – 15 квітня 2018 року 11.00 – 15.00

Презентація проекту «Під зорею Пінзеля. Барокове мистецтво. Строї епохи»
Урочисте відкриття презентаційної зустрічі. Виступи організаторів, духовенства.
Презентація культурно-мистецького проекту «Під зорею Пінзеля».
Демонстрація документального фільму із англомовними субтитрами «Таїна Пінзеля. Від Бучача до Лувру.».
Виступи учасників. Вільне спілкування. Музичні інтерпретації класичної музики;
ПЕРЕРВА
Презентація-розповідь про діяльність Етногалереї «Спадок», м. Тернопіль із демонстрацією відеороликів.
Демонстрація документального фільму із англомовними субтитрами «Борщівська вишиванка. Світ, що єднає.»;
Проведення етноуніверситету із наданням пояснень щодо окремих елементів представлених укр. автентичних строїв для гостей зустрічі-презентації від організаторів.
Авторська презентація мистецької підбірки картин Олега Шупляка «Рідна земля»;
Концертна програма за участю місцевих колективів;

Також читайте:  Перформанс Оксани Куценко. Пам'яті однієї ріки