Генеральне консульство України в Нью-Йорку запрошує бажаючих приєднатись до перегляду, організованого в США за підтримки організації “РАЗОМ”, документального фільму “Невидимий Батальйон”.

Показ в м. Нью Йорку відбудеться о 19:00 год, 7го травня в приміщенні DCTV за адресою: 87 Lafayette Street, New York, NY 10013

“Невидимий Батальйон” – це перший український документальний фільм про війну і жінок на війні, знятий жінками про жінок в умовах бойових дій на Сході України.

Прем'єра документального фільму "Невидимий Батальйон"

Фільм демонструє, що в Україні йде не “громадянська війна”, як стверджує російська пропаганда, а війна з російським агресором. Суспільству важливо пам’ятати не тільки про те, що на фронті гинуть і калічаться жінки, але також і те що українські жінки воюють і перемагають і вносять вагомий внесок у захист нашої Батьківщини!

Також читайте:  Голос діти на сцені міжнародного благодійного вечора Парад Націй

Проект почався з однойменного соціологічного дослідження про участь жінок у війні проти російської окупаційної армії, після якого з’явилася серія календарів із фотографіями жінок на фронті. Фотовиставка експонувалась в українському Парламенті та Міністерстві оборони України.