Українська Віленіца

0
529

Цими днями добіг кінця щорічний міжнародній літературний фестиваль Вілениця під гаслом «Література, що змінює світ, який змінює літературу».

Фестиваль зібрав в своєму широкому колі митців з усього світу, вже в 32 раз. Але цей рік видався рясним на нагороди саме для українських учасників.

Українська Віленіца

Компетентне багаточленське жюрі одноголосно визнало найкращим та найактуальнішим нашого Юрія Андруховича з його романом «12 обручів», перекладеним словенською мовою.

Літературні читання, круглі столи, зустрічі з читачами та інші заходи проходили протягом п’яти днів в різних містах та містечках Словенії, таким чином організатори доречно охопили велике коло слухачів,  водночас при нагоді продемонстрували учасникам таку різну, але завжди прекрасну  Словенію.

Українська Віленіца

Щодо стипендії молодому перспективному автору – вона цілком заслужено потрапила в руки ще одного українського учасника Андрія Любки.

Також читайте:  Триває онлайн голосування за Miss Ukrainian Canada 2018

Особлива заслуга організаторів полягає в тому, що усі учасники можуть звертатись до публіки рідною мовою.

Українська Віленіца

Цього року, ясна річ, українська залунала особливо голосно.  Право та потреба бути гордими за свою націю були реалізовані в повній мірі. Дякуємо за це нашим авторам.