Урочиста презентація культурологічного іміджевого проекту «Енергія українського мистецтва». Греція

0
551

11 жовтня 2017 року Посольство України в Грецькій Республіці у контексті відзначення 26-ї річниці Незалежності України та 25–річчя встановлення дипломатичних стосунків провело у Культурно-Інформаційному Центрі урочисту презентацію культурологічного іміджевого проекту «Енергія українського мистецтва», що здійснюється за підтримки МЗС України.

Презентація сучасного українського мистецтва в Греції

Проект презентував грецькій та міжнародній аудиторії сучасне мистецтво України у його різноманітних проявах: живопис, скульптуру та колекції українських фешн-дизайнерів. 

У рамках його реалізації до Греції прибули яскраві представники сучасного українського образотворчого мистецтва, серед яких майстриня пейзажу, натюрморту і портрету, Галина Попінова, скульптор Антон Титов та Світлана Леонтьєва, тележурналіст, ведуча провідних Національних телеканалів, аматор живопису.

Вперше свої роботи у Греції продемонструвала    ANNA K

Це наймолодший успішний дизайнер України, сенсація в світовій фешн-індустрії, справжній представник покоління Z. Першу власну колекцію дизайнерка випустила у 16 років, а сьогодні, у свої 21, вона потрапила до списку 2017 «Forbes Europe» 30 до 30, у категорії Мистецтво.

Також читайте:  Участь України у фестивалі «22nd Global Citizen Festa in Odawara 2018»

Бренд Anna K постійно перебуває на шпальтах міжнародної преси як Vogue, BOF, L’Officiel, Elle, Glamour, Cosmopolitan, Marie Claire.

Над колекцією, яка була продемонстрована у Греції, дизайнер Anna K працювала разом з онукою знаменитої Марії Примаченко – Анастасією Примаченко.

Захід з промоції вітчизняних діячів образотворчого мистецтва та фешн-індустрії, проведений в урочистій атмосфері в приміщенні Культурно-Інформаційного Центру Посольства, засвідчили своєю присутністю представники дипломатичних кіл, грецької та української громадськості, а також грецьких ЗМІ, творча інтелігенція.

Культурологічний іміджевий проект реалізовано спільно з ТОВ «Тайкі Турз енд Тревел Сервіс».