В Києві відбувся МЗС OpenAir 2018. «Едігна. Донька Анни Київської та Генріха І.Початок славного служіння»

0
773

21 червня 2018 року відбувся вже традиційний четвертий МЗС Open Air.

Цьогоріч команда Культурної дипломатії Міністерства закордонних справ вирішила привернути увагу до безсумнівно важливої для нашої держави теми – історична європейська спадщина України, зокрема, спільна історична спадщина з Німеччиною та Францією.

Гостями нашого перформансу були іноземні дипломати, у тому числі делегація Литви, представники органів державної влади, небайдужі кияни, гості столиці – всі, кого цікавить історія нашої країни та її видатних особистостей.

Особлива дяка представникам делегації німецького містечка Пух, які розповіли присутнім, про те, що і до сьогодні блаженна Едігна вшановується місцевими жителями, а пам”ять про її чудесні зцілення жива.

Тож, про що розповідав історичний перформанс, підготовлений командою Міжнародного фестивалю «Anne de Kyiv Fest»?

Також читайте:  В Польщі проходить Нарада з питань людського виміру

Це реальна історія життя Едігни, доньки королеви Франції Анни Київської, онуки Ярослава Мудрого, яка в молодому віці залишила рідну для неї Францію, щоб відправитися у довгу подорож до Києва, але знайшла свою долю в невеличкому селищі Пух, яке нині розташовано на теренах Німеччини. Саме там вона провела решту свого життя, займаючись зціленням людей.

Майже тисяча років промайнула з того часу, але пам’ять про Едігну в Німеччині живе по сьогодні – її вшановують як блаженну римо-католицької церкви. А відтепер, її ім’я та видатна історія її життя стали відомі й українцям.