Відкриття виставки З.Скоропаденко та Т.Судзукі у Посольстві України в Японії

0
423

22 березня у Посольстві України в Японії було відкрито спільну виставку української художниці Зої Скоропаденко та японського художника з Фукусіми Тацуро Судзуки «Chernobyl and Fukushima Landscapes and Flowers». Основна мета виставки – передати красу територій, які постраждали від аварій на АЕС, та їх прагнення до найскорішого відновлення.

Захід відвідало понад 70 осіб, включно з представниками МЗС Японії, мистецьких та бізнес кіл м.Токіо та префектури Фукусіма, японських ЗМІ та української громади в Японії.

Під час відкриття виставки Посол України І.Харченко зазначив, що, незважаючи на різноманітні труднощі, життя на постраждалих територіях продовжується, тому дуже важливо мати позитивне мислення та дивитися у майбутнє з надією на найкраще. Посол також зазначив, що Україна та Японія є єдиними у світі країнами, які зазнали аварій на АЕС, тому повинні допомагати та підтримувати одна одну.

Також читайте:  Рік української культури в Австрії та австрійської культури в Україні

На заході також виступила українська бандуристка Наталія Гудзій, яка виконала свою авторську композицію на вірші Т.Г.Шевченка.

Виставка також включає благодійний проект всесвітньовідомого японського дизайнера Такада Кензо “Окіагарі Кобосі”.

Вона буде діяти у Посольстві Японії в Україні до 15 жовтня 2018 р.