Виставка “Планета – Земля Єдина: Україна – Молдова”

0

З 17 грудня по 20 грудня 2019 року в стінах Верховної Ради України з ініціативи Народного Депутата України Колюха Валерія Вікторовича відбулася виставка “Планета – Земля Єдина: Україна – Молдова” у приміщенні Верховної Ради України.

Арт-Куратор: Альона Яремчук та Микола Зінченко за підтримки Юридичної Консалтингової групи “Яремчук та партнери», Аукціонного Будинку “Arsani”, JCI Moldova, JCI Ukraine, ГО Інститут по Вивченню і Впровадження Європейських Реформ в Республіці Молдова.

Мета: Підтримка та розвиток міжнародних відносин між Україною та Республікою Молдова через обмін культурним та історичним досвідом в розрізі культурної дипломатії.

Митці презентували свої роботи, надихаючись співдружністю країн, світовим проектом #PeaсeisPossible та українським проектом “Планета Земля Єдина”, який висвітлює українську культуру та культуру інших країн світу.

Також читайте:  Суспільство 2020. Міжнародна конференція нового формату на платформі «АЛЛАТРА»

Раніше вже були проведені виставки таких країн як –  Куба, Грузія, Німеччина,

Ізраїль, Канада, Бразилія, Індія, Америка, Ірак, Великобританія, Перу, Естонія.

17 грудня 2019 р.

На виставці «Планета Земля Єдина: Україна – Молдова» Україну представили художники  – Анна Чичеріна, Андрій Куцаченко, Наталія Насибуліна, Олена Камбініна, Ірина Федоренко, Черкасова Дар’я,  Тетяна Покитайлова, Альона Яремчук, Яна Морган, Андрій Копчак, Яна Супрун, фотохудожник Алла Карналлі.

Республіка Молдова була представлена художницею Галина Виеру.

Перед заходом відбувся майстер клас командою “Острів Добра” в лікарні “Охматдит” і найкращі дитячі малюнки були представлені на виставці в Парламенті.

Був проведений круглий стіл на тему – “Лідерство і міжнародна співпраця з представниками громадських об’єднань”.

Також читайте:  Пам’ятники, що рухаються, у Києві: сучасні румунські скульптури великих розмірів у центрі міста

Відбулося нагородження від Міжнародної Академії Культури Безпеки Екології та Здоров’я “МАКБЕЗ” – «За вагомий вклад у розвиток мистецтва України». Почесне звання Академіка МАКБЕЗ та орден “За збереження національних традицій” отримала заслужений діяч мистецтв в Україні Наталія Насибуліна.

19 грудня 2019 р.

Проведення виставки співпало з прекрасним святом, яке шанують українці – день Святого Миколая. Команда  JCI Ukraine та учасники виставки не обійшли увагою свято, тому до нього було приурочене привітання в стінах кулуарів Верховної Ради України під час якого відбувся конкурс дитячого лідерського спікерства на тему: Мир можливий.

Переможцями Конкурсу Спікерів стали – Світлана Главацька, Микола Главацький, Максим Прибитков, Дар’я Жаркова, Олександр Радченко, Валерія Михальченко – з кожним переможцем було записане відео інтерв’ю під час якого діти звернулися з промовами про своє розуміння миру на трьох мовах – українською, російською та англійською.

Також читайте:  Українські зірки зібрали 150 000 гривень на спасіння від руйнації будинку Миколи Леонтовича

Дітей нагороджували представники Дитячого освітнього центру “Future Education Center 3/7” управляючий партнер Наталія Мамакіна та сертифікований коуч Ольга Рутковська.

Відбулася присяга нових членів JCI Ukraine: Маргарити Бобровнікової та Олексія Трифонова.

Був організований та проведений круглий стіл лідерів JCI та дитячих лідерів.

Лідери JCI Ukraine привітали дітей з багатодітних сімей зі святом Святого Миколая.

Після закінчення ще одного дня виставки відбувся традиційний сенаторський обід JCI.