XVІІ радіодиктант національної єдності

0
687

Диктант єдності у День української писемності та мови

9 листопада 2017 року, у День української писемності та мови, традиційно відбудеться XVІІ Радіодиктант національної єдності, який цього року об’єднає кілька локацій.

Акція традиційно відбувається у День української писемності та мови і має на меті об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова. Для того, щоб стати учасником, окрім бажання, необхідно мати аркуш паперу, ручку, радіоприймач, комп‘ютер, планшет або телефон з виходом в Інтернет.

Початок заходу

О 12.00 на Першому каналі Українського радіо почнеться годинна радіопрограма, присвячена акції: йтиметься про історію радіодиктанту, його учасників, умови написання, а 12.30 прозвучить власне текст. Диктуватиме доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор підручників і посібників із української мови Олександр Авраменко. Якщо обставини не дозволять вам долучитися до написання радіодиктанту у прямому ефірі, ви можете прослухати запис радіодиктанту на сайті Українського радіо у зручний для вас час.

Також читайте:  New Ukraine investment conference 2018

Радіодиктант зі всією родиною. Приєднуйтесь!

Українське радіо запрошує усіх охочих не лише долучитися і написати диктант, але й стати своєрідними співорганізаторами акції: створити свій власний осередок радіодиктанту – зібратися родиною, колективом чи організувати написання у закладі, де ви працюєте або навчаєтеся, адже мета акції – не перевірка грамотності, а єднання!
Одним із таких осередків написання стане аудиторія імені Михайла Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де радіодиктант писатимуть громадські діячі та митці, а також учні та школярі. (адреса: Київ, вул. Володимирська, 60).