Майбутнє України і Східної Європи обговорять на Економічному форумі у Криниці-Здруй

0
383

4-6 вересня у місті Криниця-Здруй у Польщі відбудеться 28-й Економічний форум. Цьогоріч тема форуму “Європа загальних цінностей або Європа спільних інтересів?”.

Видання “Fashion of Diplomacy” є інформаційним партнером заходу.

Це найбільший міжнародний форум в Центральній та Східній Європі. Його започаткували у 1992 році. Часто захід за масштабністю та важливістю порівнюють з економічним форумом у Давосі. Тут збираються європейські лідери, президенти і глави урядів, топ-політики, міністри, парламентарії, а також відомі банкіри і бізнесмени з усієї Європи. Цікавим майданчиком для дискусій Криниця буде і для науковців, письменників та митців. Кількість учасників сягає 4000.

Традиційно українську делегацію у Криниці представляють перші особи держави. Цьогоріч на форумі очікують першого заступника прем’єр-міністра України Степана Кубіва, міністра соціальної політики Андрія Реву, заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Георгія Туку. Будуть також народні депутати, політики, експерти.

Також читайте:  В Apple презентували нові пристрої

На форумі пройде понад 200 панельних дискусій. Зокрема, міжнародна політика, інвестиції та розвиток, макроекономіка, інформаційна безпека, нова економіка, суспільство, безпекова політика, енергетика, інновації, охорона здоров’я, Європа Карпат, форум польської діаспори, форум регіонів. Будуть і дискусії з безпосереднім стосунком до України. Зокрема, про успіхи та поразки Східного партнерства, про міжрегіональне партнерство, українську трансформацію, можливості завершення збройного конфлікту на сході України, про нові ініціативи в україно-польських відносинах.

Форум відвідували Петро Порошенко, Володимир Гройсман, Андрій Парубій, Віктор Ющенко, Юлія Тимошенко, Арсеній Яценюк. Також українці отримували премії форуму.

Торік на заході презентували “План Маршалла” для України на 2017-2020 роки.

Організатори форуму – Foundation Institute for Eastern Studies і Малопольське воєводство.

Також читайте:  Перший візит Міністра закордонних справ Норвегії Іни Еріксен Сорейде до України

Зареєструватися можна за посиланням.