МЗС України відреагувало на заяви Путіна про залучення миротворців на Донбасі

0
446

У Міністерстві закордонних справ України висловили свою позицію, котра стосується нещодавніх заяв російського президента Володимира Путіна стосовно необхідності запровадження миротворчої місії на окупованих територіях Донбасу.

Так, за словами Міністерства українська сторона завжди вітатиме залучення міжнародного співтовариства до вирішення проблем, що склалися на теренах східної України у зв’язку з російською окупацією. У своєму зверненні МЗС нагадало, що пропозицію введення миротворчих військ на Донбасі було запропоновано та подано Петром Порошенком до Генсека ООН ще у березні 2015-го. З цього часу російська сторона всіляко уникала та відверто саботувала обговорення цієї справи.

Можливість використання миротворців на території України повинно бути детально обговорено та узгоджено разом з українською стороною, – про це нагадали в МЗС застерігаючи від одноосібного запровадження росіянами своїх «миротворців». До речі, в МЗС чітко затвердили, що ніяких російських солдатів або членів незаконних збройних формувань серед миротворців бути не може.

Також читайте:  В Україні вперше відбувся захід "Парад Націй"

Також в МЗС нагадали про необхідність дотримання Росією договору про припинення вогню, котрий був укладений наприкінці серпня, називаючи такі кроки з боку російської влади ґрунтом для проведення нових перемовин та запровадження сталого миру на Донбасі.