На Київщині відкрито перший приватний онкологічний науковий центр імені академіка Юрія Спіженка

0

6 червня 2017 відбулося урочисте відкриття Першого приватного Онкологічного наукового центру імені Академіка Юрія Прокоповича Спіженка, приурочене до 67-річчя з дня його народження.

«Ми з вами є свідками презентації прототипу медицини майбутнього і він зроблений руками людей, у яких, в першу чергу, є воля. Сьогодні тут та держава, про яку, впевнений, мріяли хлопці, які йшли під кулі. І сьогодні тут та Україна, в якій ми можемо говорити, що тут можна жити по-новому»,

–  наголосив у вітальному слові голова Київської облдержадміністрації Олександр Горан.

Голова Київської ОДА побажав присутнім «ніколи не закривати серця перед тими, хто в силу життєвих обставин потребує солідарності, протягнутої руки допомоги від всіх, хто може допомогти» та наголосив на тому, що послуги клініки повинні бути доступними для кожного онкохворого.

На Київщині відкрито перший приватний онкологічний науковий центр імені академіка Юрія Спіженка

Генеральний директор клініки Олег Спіженко зазначив, що за 9 років роботи, крім лікування онкологічних захворювань, клініка перетворилася на лікарню повного циклу:

«У нас є і хірургія, і діагностика для всієї родини. Одним словом – повний комплекс для всіх пацієнтів, які звертаються до нас за допомогою».

За словами Олега Спіженка, тепер, не обов’язково їздити по закордонах і шукати порятунку від страшних недуг. Віднині, є все і в нашій країні! Клініка збудована за кращими світовими стандартами, запозиченими в Європі, Америці та Японії. В Україні подібних аналогів більше не існує. Філософія онкоцентру, передусім, полягає в забезпеченні пацієнтам певних умов і зручностей, створенні відповідної атмосфери, психологічної аури навколо. Тоді й зусилля лікарів, безсумнівно, підуть лише на користь, страшна онкологічна прірва, не так лякатиме і хворобу буде подолано.

«Стаціонар нашої клініки розрахований на 112 місць,

– додає дочка славетного Академіка – Наталія Юріївна Спіженко. –  

Цього, здається, замало. Але за 7 років існування нашого центру ми вже встигли надати медичну допомогу більше ніж 32000 пацієнтам з понад 30 країн світу».

Велика увага в клініці приділяється науковій та освітній діяльності. За роки копіткої колективної роботи створено 5 клінічних баз наукових кафедр Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Школу молодих Онкологів, Школу медичних фізиків, навчальний центр радіологів та рентгенологів України тощо.

Сама атмосфера Клініки сприяє більшій зосередженості пацієнта на лікуванні,

– підкреслює директор КП «Фармація» Руслан Світлий.

– Інтер’єр корпусів скоріше схожий на дорогий бутік, а не на лікарню в звичному розумінні слова. А територія Клініки, оточена сосновим лісом, є, скоріше, парком, ніж лікарняним двориком, що робить комфортним перебування пацієнтів та їх супроводжуючих, а також знижує психологічний бар’єр у тих, хто відвідує Клініку лише з профілактичною метою – для проходження планового огляду або сімейного онкоскринінгу. Коли подружжя Спіженків – Олег і Наталія звернулись до нас з приводу облаштування клінічної аптеки, «Фармація» з радістю й залюбки відгукнулась. Адже, не лише пацієнти клініки отримали доступ до ліків за пільговими цінами, а й усі мешканці села Капітанівка.  

Перший приватний Онкологічний науковий центр імені Академіка Юрія  Спіженка урочисто відкривали голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, керівники медичного центру «Клініка Спіженко» Наталія та Олег Спіженки, заступник Міністра охорони здоров’я України Роман Ілик, Президент Національної академії медичних наук України Віталій Цимбалюк, Міністр охорони здоров’я 2014 року, народний депутат, заступник голови Комітету Верховної ради України з питань охорони здоров’я Олег Мусій, Міністр охорони здоров’я 2007-2010 рр. Василь Князевич та інші почесні гості.

Також читайте:  У Києві відзначили 500-річчя Реформації