На мітингу в США загинула людина

0
434

У суботу в США на території Університету Вірджинії пройшли масові демонстрації ультраправих сил. Даний мітинг відбувся як підготовка до всезагальної акції «Єднаємо правих». Зважаю на специфічність людей, що проводили демонстрацію губернатор Вірджинії навіть виступив з проханням оминати місце проведення заходів.

Попри всі застереження від влади противники ультраправих все ж таки вирішили провести свою маніфестацію виступаючи проти расизму, насильства та агресії, що на їх думку несе в собі крайня права ідеологія.

Через велику концентрацію людей з діаметрально протилежними поглядами між маніфестантами сталися сутички. Поліція була змушена застосувати сльозогінний газ, щоби уникнути подальшого розвитку конфлікту. Та все ж таки трагедії уникнути не вдалося: автомобіль з радикально налаштованим водієм в’їхав у натовп противників ультраправих.  Внаслідок наїзду одна людину загинула та ще 26 потрапили до лікарні.

Також читайте:  США готується засудити Китай

Поліція оперативно затримала винуватця трагедії. У штаті Вірджинія влада оголосила про введення надзвичайного стану. Крім того губернатор заявив про повну готовність Нацгвардії для встановлення порядку на вулицях та додав, що він наказав правоохоронцям діяти швидко та рішуче, щоби не допустити подальшого протистояння.

Президент США Дональд Трамп висловився стосовно ситуації у Вірджинії та закликав американців об’єднатися і засудив будь-який прояв насильства в США.

 

Результат пошуку зображень за запитом "ультраправий митинг в сша"