Спецпредставник Держдепу США дав оцінку можливості вступу України в НАТО

0
571

Американський дипломат Курт Волкер, який раніше працював на посаді постійного представника США в НАТО, а цього року був призначений на посаду спеціального представника Державного департаменту США в Україні зробив цікаві та інформативні заяви в інтерв’ю телеканалу «Прямий».

Коментуючи ситуацію про можливість вступу України до НАТО Курт Волкер сказав, що поки що Україна не є готовою для того, щоби вступити до Альянсу, ну а Альянс у свою чергу не зможе прийняти Україну при наявному стані речей.

Також Волкер сказав, що все ж таки Україна – це незалежна країна і останнє слово вступати чи не вступати до НАТО буде за нею, але це не означає, що без проведення серйозних реформ в країні в цілому та ЗСУ зокрема Україна здобуде членство. До слова, варто нагадати, що під час свого виступу в День Незалежності України президент Порошенко сказав, що Україна продовжує курс до членства в ЄС та НАТО.

Також читайте:  Резолюція підтримки Сполученими Штатами країн Східної Європи та НАТО

Відповідаючи на питання про відновлення ядерного статусу України Волкер сказав, що не вважає це потрібним для держави і не бачить позитивних наслідків якщо це станеться.  Натомість Курт Волкер цілком вітає те, що в 1994-му Україна таки позбулася свого ядерного статусу.

Спецпредставник підтвердив інформацію про те, що під час свого візиту до України глава Пентагону Джеймс Меттіс привіз з собою деяке озброєння для ЗСУ – «Я згоден з тим, що міністри оборони не приїжджають з порожніми руками» – сказав Волкер.