У Києві з візитом генеральний секретар НАТО

0
646

Північноатлантична рада та генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг навідалися до Києва з робочим візитом.  10-го липня, після проведення офіційної зустрічі, проходить засідання Комісії Україна-НАТО. На цьому засіданні головують Президент України Петро Порошенко та генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

Під час засідання Столтенберг розповів про важливість підтримання дружніх взаємин та стабільності в Україні для всієї частини євроатлантичного регіону. Генеральний секретар висловився на підтримку збереження суверенітету та територіальної цілісності України. Також він наголосив на тому, що російська агресія відносно України далі продовжується та запевнив, що НАТО повністю знаходиться на українській стороні.

У свою чергу Петро Порошенко повідомив про те, що військова агресія Росії серйозно спонукає прагнення України вступу до НАТО, проте для початку в державі потрібно провести цілу низку реформ, що забезпечить згодом швидкий вступ України до альянсу. Окрім того Порошенко заявив про початок дискусії щодо членства в НАТО.

Також читайте:  Президент підпише Закон, яким відновлюється курс України на членство в НАТО

Після засідання Столтенберга чекає виступ у Верховній Раді України та зустріч з Головою ВРУ і лідерами парламентських фракцій.  Також запланована зустріч з прем’єром Володимиром Гройсманом та відкриття нового приміщення представництва НАТО в Україні.

Нагадаємо, що в Україну завітат Держсекретар США Рекс Тіллерсон