Найпопулярніші ВНЗ України 2017

0
552

Вступна кампанія 2017-го року значною мірою відрізнялася від усіх вступних кампаній попередніх років в Україні. Інновація 2017-го полягає у кардинально протилежному розподіленні бюджетних місць поміж ВНЗ України, ніж це було раніше.

Тепер число студентів, що навчаються коштом державного чи місцевого бюджету визначається популярністю ВНЗ, тобто кількістю поданих до нього заяв. Такі зміни негативно вплинули на невеликі навчальні заклади (5- 10 тис. студентів). Оскільки бюджетних місць там завжди було достатньо, то  через невеликий конкурс право на безоплатне навчання отримували не зовсім обдаровані учні. Проте загалом така освітянська зміна несе позитивний характер.

Тепер чим більше заяв абітурієнтів отримає університет тим більше державних місць буде надано для навчання в тому чи іншому ВНЗ. Загалом, до вищих навчальних закладів України цього року подали свої заяви більше як пів мільйона студентів. Опираючись на отримані дані  від Міністерстві освіти України одним з інформаційних агентств було оприлюднено інфографіку про рейтинг найпопулярніших ВНЗ України.

Також читайте:  В центрі ліванської столиці провели флешмоб #United Ukraine

Міносвіти назвало ТОП-10 найпопулярніших вишів