Охоронця нардепа затримали на хабарі

0
294

Notice: get_currentuserinfo відхилено починаючи з версії 4.5.0! Використовуйте wp_get_current_user() натомість. in /usr/www/users/dipaor/fashion_diplomacy/wp-includes/functions.php on line 3853

Вчора близько вечора, у одному з ресторанів міста Києва працівники Національного Антикорупційного Бюро України затримали охоронця народного депутата, що є членом президентської фракції БПП Борислава Розенблата.

Нардеп є заступником одного з комітеті ВР і судячи з декларації небідною людиною. Разом з дружиною вони задекларували 2 мільйони доларів готівкою.

Розмір хабаря становив 200 тисяч доларів США.  За словами іншого нардепа від фракції БПП Сергія Лещенка гроші були платою за вирішення проблеми з видобутком бурштину.

Сам Розенблат стверджує, що все це провокація і всіляко відхрещуються від даного інциденту говорячи, що його охоронцю просто дали в руки якусь сумку і сказали, що він повинен це передати Розенблату.

Також читайте:  Ангела Меркель сьогодні святкує свій День народження

Як виявилося згодом хабар у 200 тисяч призначався не тільки Розенблату, а ще й інший людині, також депутату Верховної Ради, члену фракції Народний Фронт Максиму Полякову.