Генпрокурор вніс подання на Добкіна

0
378

Генеральним прокурором України Юрієм Віталійовичем Луценком було внесено подання до Верховної Ради для надання депутатами згоди щодо зняття депутатської недоторканості, арешт та притягнення до кримінальної відповідальності депутата від «Опозиційного блоку» Михайла Добкіна.

Добкіну інкримінують участь у  незаконному виділенні землі загальною площею 78 гектарів у місті Харкові. Заподіяна фінансова шкода, що була завдана унаслідок цієї оборудки, громаді міста Харкова оцінюється у більш як 178,5 мільйонів гривень. В той час Михайло Добкін обіймав посаду голови Харківської державної адміністрації.

Називається і фірма, в інтересах якої було виділено землю, – це харківський житлово-будівельний кооператив ОК «Житлобуд-1». Саме в інтересах голови цієї організації Добкін незаконно посприяв виділенню цієї земельної дільники.

Також читайте:  США готується засудити Китай

З минулого року Генеральною прокураторую України розслідуються справи про незаконне виділення 650 гектарів землі на території Харківської області.

Вчора, 28-го червня, у приміщенні Харківської міської ради відбулися обшуки, де було виявлено та вилучено документи, що дають інформацію про осіб, котрі були причетні до незаконного виділення землі.