НАТО занепокоєні збільшенням військової присутності РФ

0
442
НАТО занепокоєні збільшенням військової присутності РФ

Генерал Петр Павел, глава військового комітету НАТО, під час свого виступу у Брюселі заявив, що НАТО мають певні застереження стосовно збільшення військової присутності Російської Федерації.

Генерал заявив, що НАТО насторожилось військовій активності РФ у Калінінградській області та анексованому Криму, зокрема через недавньому появою на їхніх територіях балістичних міжконтинентальних ракет.

Петр Павел сказав, що достовірних даних з чим пов’язана така військова активність РФ немає, але в свою чергу генерал закликав країни союзники НАТО бути напоготові, щоби на їхніх територіях не змогла повторитися така ж сама ситуація як в Україні стосовно Криму та Донбасу.

Також генерал зробив оцінку військовим РФ, де відмітив, що Росія також збільшує ядерну складову  у своєму озброєнні та виокремив, що військові РФ можуть продуктивно проводити операції знаходячись за межами своєї території.

Також читайте:  Спецпредставник Держдепу США дав оцінку можливості вступу України в НАТО

Загалом Петр Павел відзначив, що останнім часом Російська Федерація сильно модернізує свою армію.

В свою чергу НАТО, у зв’язку з проведенням Росією військових навчань «Захід-2017», посилить свою військову присутність на східних кордонах.