Німецькі політики заявляють про необхідність перегляду відносин з Росією

0
544

Нещодавно лідер німецької ліберально спрямованої Вільної демократичної партії Крістіан Ліндер виступив з неоднозначною заявою, в котрій закликав до необхідності зміни політики відносно анексованого Росією Криму. Політик наголошував на потребі припинення дій навколо «кримського питання» та «загерметизувати» його щоби досягнути інших важливих домовленостей з РФ.

Такі слова німецького політика викликали жваве обговорення в суспільстві, через що Ліндер був змушений пояснити свої слова. Тепер Ліндер заявив, що ні він ні його партія не визнають окупацію півострова, а також сказав що не є прихильником «пом’якшення» політичного курсу стосовно Росії.

В ніч на 8-е серпня у німецькому виданні Funke Mediengruppe було опубліковано інтерв’ю з кандидатом на посаду канцлера від Лівої партії Німеччини Сарою Вагенкнехт. У своєму інтерв’ю Вагенкнехт говорить, що підтримує нещодавні висловлювання лідера ВДП стосовно перегляду ставлення до РФ, а також сказала, що всій Європі необхідно повернутися до політичної традиції «розрядки» відносин з Росією.

Також читайте:  Президент підписав Закон «Про дипломатичну службу»