Порошенко припинив Саакашвілі громадянство України

0
379

Президент України Петро Порошенко таки поставив свій підпис на указі про припинення дії громадянства для колишнього голови Одеської державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі. Таке рішення Порошенка базується на поданні від Державної міграційної служби, в котрій заявили, що Саакашвілі надав деякі неправдиві дані. В Адміністрації Президента України уже підтвердили  підписання Порошенком відповідного указу.

Текст через який Саакашвілі позбувся громадянства опублікувати не можуть, згідно з законом про захист персональних даних, але у наближеному середовищі кажуть, що причиною подання стала прихована інформація про судимість Саакашвілі. Нагадаємо, що першим інформацію про позбавлення Саакашвілі громадянства у середу 26-го липня, представив громадськості народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук.

Також читайте:  Конституційна комісія створила робочу групу з питань Автономної Республіки Крим

Саакашвілі реагуючи на таку новину з США, де він зараз перебуває, заявив, що в нього лише одне громадянство – українське і додав, що нікому не вийде в нього його забрати. Саакашвілі отримав статус громадянина України в 2015-му році і встиг навіть створити тут власну партію «Рух нових сил».

Самого ж Саакашвілі на його батьківщині Грузії, де він був президентом, звинувачують у порушенні законів та при його появі на нього там чекає арешт. Нещодавно Петро Порошенко перебував із державним візитом у Грузії, де можливо й обговорював питання притягнення Саакашвілі до відповідальності.