Світові пристрасті навколо КНДР

0
462

На початку цього тижня Конгрес США прийняв пакет санкцій

проти ряду країн, в тому числі й КНДР. Сьогодні дане рішення також схвалив Сенат США, тепер залишається тільки поставити свій підпис Президенту США Дональду Трампу.

Впродовж кількох годин після схвалення закону про санкції Сенатом Міністр закордонних справ Японії заявив, що Японія також вводить санкції проти КНДР у зв’язку з новим планом озброєння та оборони запровадженого в КНДР. В санкційний  список Японії ризикують потрапити фінансові групи, котрі так чи інакше пов’язані з фінансуванням КНДР, деякі з них працюють з Китаю.

Варто зауважити, що минулого тижня Голова ЦРУ Майкл Помпео, що відповідно своїй посаді є також членом уряду США, у своїй промові сказав, що для США краще було б якби в КНДР сталася зміна режиму.

Також читайте:  МЗС України засудило погрози КНДР до США

Ряд таких подій, що свідчать про світове об’єднання у боротьбі з агресивним панівним режимом в КНДР, змусив відреагувати офіційний Пхеньян з заявою про те, що будь-який тиск на КНДР, а також спроби усунути їхнього лідера буде грозити ядерним ударом «у серце США».

На початку липня КНДР уже провела випробування інтерконтинентальної балістичної ракети у Японському морі. У свою чергу в США, через кілька днів після КНДР, випробували власну систему протиракетної оборони, котра має назву THAAD. Випробування пройшли успішно й американський протиракетний комплекс вразив балістичну ракету, аналогічній тій, котру тестували в КНДР.