Трамп: Відносини США і України ще ніколи не були важливішими

Дональд Трамп задоволений результатами роботи Американської торгової палати в Україні

0
490

Президент США Дональд Трамп висловив свої привітання у зв’язку з 25-річчям існування Американської торгової палати в Україні. Про це йдеться на сайті Сегодня.ua з посиланням на сайт Торгової палати США.

Він зазначив, що США є партнером України у викоріненні корупції та в залученні інвестицій.

“Відносини між Сполученими Штатами і Україною ще ніколи не були важливішими. Ми виступаємо партнерами в прагненні України зміцнити демократичне управління, викорінити корупцію і залучити іноземні інвестиції. У розпал глибоких політичних, економічних і соціальних змін, Американська торгова палата в Україні непохитно відстоювала наші загальні цінності і сприяла розвитку американського експорту і створенню робочих місць. Ваша наполеглива праця зміцнює економічне партнерство між нашими країнами і безпосередньо сприяє процвітанню як Сполучених Штатів, так і України”, – йдеться в привітанні Трампа.

Також читайте:  Розпочато роботу над законопроектом, який удосконалить систему захисту дітей – Микола Кулеба

Американський президент також подякував усім причетним до успіху Американської торгової палати в Україні: “Спасибі за вашу роль в просуванні нашого спільного бачення вільної, мирної і процвітаючої України”.

Нагадаємо, з нагоди 25-річчя Американської торговельної палати висловився і президент України Петро Порошенко. Він заявив, що за 25 років незалежності між Україною і США встановилося стратегічне партнерство і, за підтримки США, Україна стає міцнішим оплотом демократії у своєму регіоні.