Військові США та Японії провели спільні навчання

0
446

30-го липня військовослужбовці ВПС США та Сили Самооборони Японії (саме так називаються збройні сили Японії) провели спільні військові навчання. Як повідомив Міністр закордонних справ Японії під час навчань було залучено  два сучасних бомбардувальники військово-повітряних сил США В-1В і два японських винищувачі F-1.

Літаки виконували навчальні польоти біля західної частини японського півострова Кюсю, котрий через Японське море межує з Корейським півостровом. Під  час навчань військові бомбардувальники США, що вилетіли із своєї військової бази, котра розташована на острові Гуам, у супроводі японських винищувачів та військових літаків Південної Кореї здійснили польоти над корейським півостровом.

У прес-службі ВПС США заявили, що такі маневри американських бомбардувальників є відповіддю КНДР на запуск міжконтинентальних балістичних ракет. У Японії заявили, що випробування такої зброї зі сторони КНДР є прямим порушенням резолюції Ради безпеки ООН.

Також читайте:  Як в Україні зміниться курс долара: прогноз аналітиків

Останнім часом ситуація навколо взаємин КНДР і США критично загострюється.

В сторону США постійно звучать застереження від КНДР про можливість знищити Америку. Нещодавні випробування Пхеньяном балістичних ракет, радіус дій яких може досягнути до Лос-Анджелеса, сильно стривожив Пентагон, котрий серйозно розглядає можливу війну із КНДР.

Представник штабів США Джозеф Данфорд заявив про важливість недопущення ядерного удару по території США та закликав до серйозного економічного та дипломатичного тиску на КНДР.