Зустріч Президента України із Помічником Держсекретаря США

0
515

Петро Порошенко провів зустріч із Вессом Мітчеллом

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із новопризначеним Помічником Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Вессом Мітчеллом.

Співрозмовники докладно обговорили комплекс питань двосторонніх відносин між Україною та США і скоординували пріоритетні кроки у рамках їх зміцнення в найкращих інтересах обох сторін та спільного захисту і просування свободи та демократії, верховенства права та прав людини.

Було відзначено важливість нових підходів та сміливих ініціатив для наповнення стратегічного партнерства між Україною і Сполученими Штатами – від посиленої політичної, торговельно-економічної та енергетичної взаємодії до зміцнення оборонного і безпекового партнерства між сторонами.

Співрозмовники обговорили хід реформ в Україні

Президент наголосив на значних змінах, яких досягла в Україна.  «Я абсолютно впевнений, що немає жодної країни в світі, яка б впровадила таку кількість реформ у різних сферах, впродовж війни. І ми маємо міцну підтримку наших реформ з боку Сполучених Штатів», – підкреслив Петро Порошенко та  додав, що це є підтвердженням нашого стратегічного партнерства.

Також читайте:  Президент підпише Закон, яким відновлюється курс України на членство в НАТО

Петро Порошенко також подякував за допомогу американської сторони та її значний внесок у розбудову нової української армії в умовах російської агресії.

Помічник Держсекретаря США з питань Європи та Євразії підкреслив, важливість візиту в Україну

Весc Мітчелл запевнив, що США і надалі надаватимуть допомогу Україні у її зусиллях із розвитку та зміцнення країни, а також подальшої координації зусиль для забезпечення надійної і ефективної міжнародної підтримки нашої держави.

«Те, чого Ви та Ваша команда досягли за дуже короткий проміжок часу, є дивовижним. Просто феноменально, що так багато було зроблено за останні три роки», – наголосив Весс Мітчелл.

Помічник Держсекретаря США підтвердив готовність продовжувати підтримку зусиль України з відновлення суверенітету та територіальної цілісності країни та, у разі потреби, посилити ціну для Москви за продовження агресії проти Української держави.