Посол Грузії в Україні презентував власну книжку

0
447

В останній день Книжкового Арсеналу Надзвичайний і Повноважний посол Грузії в Україні Гела Думбадзе презентував збірку власних новел «Я – бігун!».

Презентація відбулася в рамках проекту «Дві сторони дипломатії: професійне та особисте», організованого Асоціацією платників податків України на чолі з Гріголом Катамадзе.

Збірку з 27-ми творів про «справжню грузинську душу» дипломат присвятив своєму онуку. Українською оповідання переклала донька Грігола Катамадзе Тамара.

«Я – бігун!» – це книга про мене, про мої принципи, як треба бігати по життю, тренуватися, оборонятися, не роблячи нікому «підніжки». Якщо впав – треба вставати і продовжувати свій шлях. І завжди бути сміливим», – розповів Гела Думбадзе.

Також читайте:  Україна на коні

Також в рамках проекту читачам представили вперше перекладену українською мовою книгу колишнього Держсекретаря США, дипломата та експерта в галузі міжнародних відносин доктора Генрі А.Кіссинджера «Дипломатія».

Модератор Андрій Куликов розповів, що ця книга у 1994-1995рр стала національним бестселером у США. Автор аналізує фактори, які дозволяють оцінити стійкість та довговічність того чи іншого світового порядку, починаючи з Вестфальського миру 1648 року і до наших днів. Перед читачем постає ряд політичних діячів «усіх часів і народів» – від Рішельє до наших сучасників. При цьому Г.Кіссинджер намагається спрогнозувати хід історичного розвитку в наступному столітті і визначити місце великих держав в умовах краху комунізму і появи нових національних держав і центрів могутності.

Також читайте:  Оля Полякова надягла прозоре плаття за 30 тисяч гривень

«Генрі Кіссинджер – дуже цікава, впливова й видатна постать ХХ століття. На багато з тих викликів, що сьогодні постали перед Україною, є відповіді у цій книзі», – зазначив Грігол Катамадзе, пообіцявши подарувати 10 книжок до бібліотеки Київського інституту міжнародних відносин.

У презентації також узяв участь заступник міністра закордонних справ Василь Боднар, а ознайомитися з новинками дипломатичної літератури серед інших на захід завітали народний депутат України Хвича Мепарішвілі та колишній в.о. міністра закордонних справ, Надзвичайний та Повноважний Посол Володимир Хандогій.