Посол України в Ірані зустрівся зі Спеціальним помічником Спікера Меджлісу

0
437

18 вересня ц.р. Посол України в Ірані Сергій Бурдиляк зустрівся зі Спеціальним помічником Спікера Меджлісу – Директором Департаменту міжнародного співробітництва Меджлісу Ісламської Ради Ісламської Республіки Іран Хосейном Амір-Абдоллахіяном.

В ході зустрічі сторони поділилася баченням стану та перспектив двосторонніх відносин, а також дали оцінку процесам та подіям на Близькому Сході та в Україні.
Учасники зустрічі позитивно оцінили стан двосторонніх відносин у політичній та економічній сферах, а також роботу Посольств України та Ірану з розвитку українсько-іранського співробітництва.

Х. Амір-Абдоллахіян запевнив, що іранський уряд, зі свого боку, серйозно налаштований на розвиток економічної співпраці з Україною, яка є важливою для Ірану країною у східноєвропейському регіоні. Водночас, розвитку двосторонніх відносин перешкоджають відсутність банківського сполучення, а також проблема візового режиму.

С.Бурдиляк, своєю чергою, вказав на позитивну динаміку двостороннього співробітництва та підкреслив важливість для України співпраці з Іраном на основі взаємної поваги та розуміння національних інтересів.