Посол України в США прийняв участь у відкритті Holtec Technology Campus

0
391

Посол України в Сполучених Штатах Америки Валерій Чалий взяв участь в урочистому відкритті нового американського заводу Holtec Technology Campus, що розміщується в штаті Нью-Джерсі. Саме там запроваджено в дію новозбудовані заводи з серйозними виробничими потужностями.

Разом з українським послом в офіційній церемонії відкриття та розрізанні ленти були присутні також високопосадовці США, серед яких губернатор штату Кріс Крісті, заступник помічника Міністра енергетики, що займається питаннями міжнародної співпраці Едвард МакГінніс.

У своїй промові Валерій Чалий заявив про важливість розвитку та надзвичайно високий пріоритет атомної енергетики у відносинах США та України, а також назвав проекти у котрих Українська держава співпрацює з компанією Holtec, а це – утилізація відпрацьованого ядерного палива з українських заводів розміщених у чорнобильській зоні. Також Посол подякував за співпрацю нашим американським друзям та назвав компанію Holtec надійним партнером для Української держави.

Також читайте:  Зустріч Посла України в США Валерія Чалого з українською громадою

Серед багатьох плюсів роботи з американською компанією пан Посол виокремив надзвичайно важливий в теперішнім умовах для України – зменшення залежності від Російської Федерації, оскільки до цього часу велику кількість ядерних відходів передавалося на утилізацію саме до Росії, а також значну економію коштів так як робота з американською компанією є значно вигіднішою для України у фінансовому плані.

Світлина від Валерія Чалого (Valeriy Chaly).

Світлина від Валерія Чалого (Valeriy Chaly).

Світлина від Валерія Чалого (Valeriy Chaly).