Презентація українського фільму в Грузії “Жінки Майдану”

0
348

За сприяння Посольства України в Грузії до Дня Соборності України 20 січня 2018 року в Домі кіно відбудеться показ документальних фільмів про Україну.

О 17:00 вперше у Грузії буде презентовано фільм Ольги Онишко та Петра Дідули “Жінки Майдану”. А о 18:00 відбудеться дискусія з експертом Гелою Васадзе.

О 19:00 відбудеться додатковий показ фільму Катерини Стрельченко “Іловайськ. Лицарі неба”.

Фільм «Жінки Майдану» присвячений ролі жінок у творенні Революції Гідност та подій в Україні. Автори фільму Ольга Онишко і Петро та після нього. У продовження документального фільму започатковано інтернет-проект «Ms. Майдан», що постійно доповнюється новими документальними історіями про жінок. Фільм було визнано кращим документальним фільмом на фестивалі Fort Myers Film Festival. Він також започаткував акцію в США «In Solidarity We Stand».

Також читайте:  Історичний перформанс «Едігна. Донька Анни Київської і Генріха І. Початок славного служіння»

Документальна стрічка Катерини Стрельченко «Іловайськ. Лицарі неба» – фільм-реквієм, присвячений бійцям батальйону «Дніпро-1», які загинули під час виходу з Іловайського котла в серпні 2014 року. У ньому зібрано спогади рідних, друзів і побратимів загиблих воїнів, щоб показати, ким вони були, про що мріяли, чому пішли на війну. Фільм – збірка історій, які неможливо дивитися без сліз. “Iловайськ. Лицарi неба” показано в кінозалах по всiй Украïнi та в багатьох містах Європи.